Sérum – kvapalina na čistenie vodíkom 1

19,99 

Popis

Peelingová zmes Krok 1 – 500 ml

+ ČISTENIE + PEELING + ROZJASNENIE

POUŽITIE AKO KROK 1 PRI ČISTENÍ VODÍKOM

Výrobok je určený na profesionálne použitie počas prvej fázy ošetrenia po vodíkovom čistení. Tekutina vďaka svojim enzymatickým zložkám jemne exfoliuje epidermis a pripravuje ju na ďalšie fázy ošetrenia.

Špeciálna zmes bola pripravená na báze levanduľového hydrolátu, ktorý vykazuje antiseptické, sťahujúce, kožný maz normalizujúce a upokojujúce vlastnosti.

Prídavok 10 % kyseliny mliečnej, ktorá reguluje obnovu kožných buniek tým, že odstraňuje nepotrebné zrohovatené bunky, zlepšuje štruktúru a farbu pokožky. Jemný exfoliačný účinok kyseliny má za následok vyhladenie jemných vrások a jaziev a zosvetlenie farebných zmien. Uvoľňuje kožné póry a pôsobí antibakteriálne, čím zabraňuje tvorbe zápalových ložísk a čiernych bodiek.

Rozsah pH: 2,00 – 3,00

ÚČINNÉ LÁTKY:

Levanduľa (hydrolát) – antiseptická, adstringentná, upokojuje, normalizuje sekréciu kožného mazu, regeneruje, chráni pred UV žiarením.

Kyselina mliečna 10 % – regeneruje, exfoliuje, zlepšuje farbu, stimuluje produkciu ceramidov a kolagénu, minimalizuje stratu vody, hydratuje, spevňuje, redukuje vrásky, spevňuje, antibakteriálne a čistiace vlastnosti.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Používajte výrobok ako fázu 1 po hydratačnom čistení. Použite ho v 1 nádobe v prístroji na vykonanie jemného čistiaceho peelingu s hydratačnou hlavicou.

ODPORÚČANIA ODBORNÍKOV:

Na zintenzívnenie účinkov ošetrenia vždy aplikujte produkty v odporúčanom poradí – začnite Peel Mixom 1. fázy, potom Boost Mixom 2. fázy a úplne na záver regenerujte pleť Oxygen Mixom 3. fázy.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu