Beauty combo 9v1,typ B, rádiové vlny, sonoforéza, bipolárna galvanizácia

4259,99 

Kozmetický prístroj 9v1 veľké telo prístroja typu B. Pomocou tohto profesionálneho kozmetického prístroja môžeme vykonávať kavitačný peeling, bezihlovú mezoterapiu, dermomasáž a ultrazvukovú liposukciu.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

S týmto profesionálnym prístrojom môžeme vykonávať: kavitačný peeling, bezihlovú mezoterapiu, dermomasáž, ultrazvukovú liposukciu, sonoforézu, bipolárnu galvanizáciu, ultrazvuk, ošetrenia na báze RF (rádiových vĺn) – má hlavice s laserom a oxybráziu. Vyzerá veľmi esteticky a elegantne, ľahko sa používa a je bezproblémový.

 

– 24-mesačná záruka

-bezplatná konzultácia s odborníkom

-dlhoročné skúsenosti

– profesionálne školenie

 

Rádiové vlny – používajú sa v kozmetických zákrokoch vďaka vysielaniu rádiofrekvenčných elektromagnetických vĺn, ktoré vedú k zvýšeniu teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii pokožky, ktorá sa podrobuje tomuto ošetreniu. Redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

 

Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk na vytvorenie kavitačného efektu v pokožke. Je to ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vytvorenej energie sa rozkladajú mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha plynulo a efektívne.

Prístroj má aj infračervenú hlavicu – zahrievanie dávky pred jej aplikovaním podporuje “skvapalňovanie tukov” a hlbšie prenikanie ultrazvukovej vlny. Vďaka kombinácii týchto dvoch podnetov sú účinky ošetrenia veľmi viditeľné a ošetrenie je vynikajúcou alternatívou chirurgického zákroku.

 

Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, ošetrenie, ktoré kombinuje modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapiek fyziologického roztoku minimálnej veľkosti. Jeho najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

 

Dermomasáž – je alternatívou k tradičnej ručnej masáži pokožky, ktorá stimuluje prúdenie v krvných a lymfatických cievach a zároveň sa zbavuje tukových usadenín v nich obsiahnutých. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou, pričom táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

 

Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ktorý prebieha pomocou ultrazvukových vĺn aplikovaných na mokrú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunkypokožky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku a umožňuje dôkladné čistenie pokožky.

 

Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a zavádza účinnú látku do dermis prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.

 

Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku, ktorý umožňuje prekonať bariéru bunkových membrán a hlboký prienik kozmetických prípravkov, a mikromasáže, ktorá stimuluje krvný obeh a vyživuje pokožku. Indikuje sa najmä pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje, spevňuje.

 

Bipolárna galvanizácia – elektroliečebná procedúra využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedna z najstarších účinných metód kozmetických procedúr. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.

 

 

 

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 9v1,typ B, rádiové vlny, sonoforéza, bipolárna galvanizácia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu