Ampulky zosvetľujúce sfarbenie a škvrny 2 ml

5,00 

Popis

Ampulky na hyperpigmentáciu na mezoterapiu/elektroporáciu na tvár/telo MESOTER MANCHAS 2ml

Sterilné sérum na zosvetlenie hyperpigmentácie a kožných škvŕn a proti vzniku nových, určené na mezoterapiu/elektroporáciu a infúzne ošetrenie kyslíkom. Pozitívna polarita.

V aukcii kupujete 1 položku, kúpou 24 položiek získate celé balenie.

 

Výťažok zo šípok (Rosa eglanteria/Rosa rubiginosa) – má antiradikálový účinok, stimuluje tvorbu kolagénu, spevňuje, upokojuje pokožku, chráni pred UV žiarením, , mierne napína epidermis a vyhladzuje ju.

Wakamín (extrakt z Undaria pinnatifida) – surovina s rozjasňujúcim účinkom, dodáva pleti porcelánový vzhľad. Zabraňuje vzniku nových farebných zmien. Ex-vivo štúdie preukázali rozjasňujúci účinok 1 % koncentrácie wakamínu už po 6 dňoch používania. Okrem toho extrakt ovplyvňuje 14 génov zodpovedných za zhrubnutie extracelulárnej matrice a procesy podieľajúce sa na tvorbe kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.

Shiitake biela (Lentinus edodes) – huba vyskytujúca sa v Japonsku a Číne, ktorá je bohatá na antioxidanty. Medzi účinné látky huby patria polysacharidy, beta-glukány a minerály, ako je germánium, ktoré významne regulujú tvorbu melanínu, okysličujú pokožku, vyživujú ju a vyhladzujú.

DKK1 – proteínová molekula produkovaná fibroblastami a nachádzajúca sa v dermis. Je silným inhibítorom tyrozinázy, bielkovinového metylenzýmu, ktorý sa podieľa na melanogenéze, ktorej výsledkom je produkcia melanínu.

Vitamín E – vitamín mladosti – najúčinnejší antioxidant. Znižuje oxidačný stres na pokožke tým, že zachytáva voľné radikály. Týmto spôsobom udržiava správnu úroveň opravných procesov prebiehajúcich v pokožke a poskytuje ochrannú bariéru proti vonkajším faktorom.

Indikácie na ošetrenie prípravkom:

bielenie pokožky, pôsobenie proti tvorbe škvŕn, ostud a rôznych typov zafarbenia. Pri ošetreniach vždy používajte ochranné krémy s vhodnými slnečnými filtrami, minimálne SPF50.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu