Vodíkový čistič 5v1 HYDROGENIUM+

3199,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

HYDROGENIUM+ Objavte blahodarnú silu aktívneho vodíka

Zariadenie profesionálnej triedy

HYDROGENIUM+ je inovatívne zariadenie určené na neinvazívnu a komplexnú starostlivosť o pleť. Pozostáva z piatich technológií, ktoré umožňujú vykonávať celoročné ošetrenia prispôsobené individuálnym potrebám klienta. Účinky starostlivosti pomocou prístroja HYDROGENIUM+ ocenia ženy aj muži. Ošetrenie prístrojom HYDROGENIUM+ je založené na aktívnom vodíku, ktorý vyrába vysokokvalitný generátor. Prístroj odstraňuje z vody kyslík a nepriaznivé ióny chlóru, síry a fosforu a nasycuje ju aktívnym vodíkom a prospešnými iónmi vápnika, horčíka a draslíka. HYDROGENIUM+ umožňuje aplikovať tieto prospešné látky pod tlakom. Týmto spôsobom sa dosahuje aj účinok peelingu vonkajších vrstiev epidermy.

Aktívny vodík je najsilnejší známy antioxidant. Prístroj HYDROGENIUM+ úspešne využíva jeho biofyzikálne vlastnosti. Ako najmenší a najľahší z prvkov ľahko preniká hlboko do štruktúr pokožky, kde sa viaže s najškodlivejšími voľnými kyslíkovými radikálmi. Účinne ich neutralizuje, čím zbavuje pokožku ich škodlivých vlastností. Z tela sa potom vylučuje vo forme vody. Vďaka silným antioxidačným vlastnostiam vodíkových iónov je bezkonkurenčný v boji proti radikálnemu starnutiu pokožky. Takmer doslova „vymetá“ voľné radikály z pokožky.

Spomaľuje a dokonca brzdí proces starnutia už na bunkovej úrovni. HYDROGENIUM+ je nepochybne najlepšou voľbou pre ľudí vystavených stresu a znečisteniu životného prostredia. Zlepšuje efektívne fungovanie pokožky, čo vedie k spomaleniu procesu starnutia. Dodá pleti žiarivý a zdravý vzhľad. Aktívny vodík má navyše protizápalové vlastnosti.

 

HYDROGENIUM+ sa skladá z 5 modulov:

H2 jet, H2 peeling, elektroporácia, ultrazvuk a galvanizácia.

Umožňuje nielen využiť možnosti aktívneho vodíka, ale aj účinne zaviesť aktívne prípravky hlboko do pokožky. Týmto spôsobom umožňuje holistický prístup k starostlivosti o pleť a maximálne využíva výdobytky modernej kozmetológie.

ÚČINKY LIEČBY

svieža a žiarivá pleť,

exfoliácia odumretých epidermálnych buniek,

čistenie pórov pokožky

vyhladenie vrások,

hydratácia pokožky,

spomalenie procesu starnutia pokožky.

INDIKÁCIE

pokožka, ktorá potrebuje osvieženie,

pleť vyžadujúca vyhladenie

pleť, ktorej chýba žiarivosť,

vrásky,

strata pevnosti pleti,

vaskulárna pleť,

nadprodukcia kožného mazu,

opuchy, tmavé kruhy pod očami,

príprava na estetické ošetrenie

starostlivosť o všetky typy pleti, najmä o znečistenú, ochabnutú, nevýraznú pleť vystavenú znečistenému ovzdušiu, ako aj mnohým hodinám stráveným v uzavretých klimatizovaných miestnostiach.

LIEČEBNÝ POSTUP

 1. Vedenie rozhovoru s klientom/klientkou s cieľom vylúčiť kontraindikácie liečby a informovať ho/ju o ďalších krokoch liečby a sprievodných pocitoch.
 2. Odlíčenie.
 3. Masáž cca. 10 min (počas ktorej HYDROGENIUM+ pripravuje aktívny vodík na ďalší krok) – uvoľnenie klienta/klientky, príprava pokožky na ďalšie kroky ošetrenia.
 4. Jemný peeling (vybraný podľa typu pleti) – pri silnejšie znečistenej pleti možno tento krok v prípade potreby vynechať.
 5. H2 peeling – čistenie – vákuový peeling s použitím vodíkovej vody na dosiahnutie hladkej, sviežej a hĺbkovo vyčistenej pokožky. Odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty z povrchu pokožky.
 6. H2 jet – využitie potenciálu aktívneho vodíka – aktívny vodík účinne čistí pleť na bunkovej úrovni. Zároveň neutralizuje a redukuje voľné kyslíkové radikály zodpovedné za starnutie pleti, čím zastavuje proces starnutia.
 7. Elektroporácia – aplikácia prípravku bohatého na antioxidanty – elektroporácia kombinuje synergický účinok elektrických impulzov a ultrazvuku. Účinné látky aplikovaného prípravku tak preniknú do pokožky s využitím celého potenciálu aplikovaného kozmetického prípravku.
 8. Galvanický/ultrazvuk – aplikácia hydratačného prípravku – najlepšiu metódu je potrebné zvoliť individuálne, aby sa zabezpečilo preniknutie účinných látok obsiahnutých v kozmetike do pokožky. 9. Krém na záver ošetrenia – výber vhodnej kozmetiky na tvár a očné okolie.

SLOVNÍČEK

Voľný radikál – reaktívna forma kyslíka s nespárovaným (voľným) elektrónom, ktorý mu umožňuje reagovať s „normálnymi“ molekulami (bielkovinami, lipidmi, nukleovými kyselinami), ktoré poškodzuje a následne spôsobuje ich dysfunkciu. Voľné radikály vznikajú v dôsledku prirodzených procesov v tele, ale môžu sa tvoriť rôznou rýchlosťou. Ich tvorbu podporuje nesprávna strava, fajčenie a znečistené ovzdušie.

Antioxidanty – látky, ktoré premieňajú voľné radikály na „normálne“ molekuly. Bežne sa označujú ako „lapače voľných radikálov“. Medzi všeobecne známe antioxidanty patria vitamín C, A, E a najsilnejší z nich – aktívny vodík. Aktívny vodík reaguje s voľnými kyslíkovými radikálmi a premieňa ich na molekuly vody. Tým brzdí procesy starnutia pokožky už na bunkovej úrovni.

TECHNICKÉ ÚDAJE HYDROGENIUM+

Kapacita nádrže: 1L

Napájanie: 230 V, 50 Hz

Poistka: 3,15A

Spotreba energie:

Ionizácia vody: 30W

H2 peelingová hlava: 30W

H2 trysková hlava: 550W

ultrazvuk: 15W

obrazovka, ovládanie a luminiscencia: 20W

Maximálna spotreba energie: 630W

Podmienky používania:

teplota vzduchu: 10-40 stC

relatívna vlhkosť: max. 80 % pri teplote 25 st.

špecifická vodivosť použitej vody: (mikrosimens/cm)

počiatočná teplota vody: max. 25 st.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu