Sérum – kvapalina na čistenie vodíkom 2

19,99 

SKU: D88D-10221 Kategória:

Popis

Boost Mix Krok 2 – 500 ml

POSILNIŤ + REGENEROVAŤ + ROZJASNIŤ

POUŽITIE AKO KROK 2 PRI ČISTENÍ VODÍKOM

Prípravok je ideálny ako druhá fáza po vodíkovom čistiacom ošetrení Zodpovedá za rozjasnenie, okysličenie a hydratáciu pleti. Pleť je hydratovaná, rozjasnená a žiarivá.

Pripravený na báze levanduľového hydrolátu vykazuje antiseptické, sťahujúce a upokojujúce vlastnosti. Má sťahujúci účinok, reguluje mazovú sekréciu a pomáha hojiť drobné ranky (triesloviny). Vďaka obsahu fenolových látok pôsobí aj proti starnutiu (antioxidačne), má fotoprotektívny účinok.

Extrakt z kórejského červeného ženšenu účinne okysličuje a vyživuje kožné bunky a zlepšuje prekrvenie, čím obnovuje vitalitu a prirodzený jas sivej pleti. Pleť sa rozjasní a rozžiari a tón pleti sa vyrovná. Ženšen zvracia známky oxidačného stresu, stimuluje procesy obnovy a regenerácie pleti a viditeľne zlepšuje jej štruktúru. Podporuje syntézu kolagénu na posilnenie kožných buniek. Pleť je intenzívne spevnená. Ženšen má aj protivráskový účinok – redukuje vzhľad existujúcich vrások a zabraňuje tvorbe ďalších vrások, čím dodáva pleti žiarivý vzhľad. Vďaka inovatívnemu zloženiu fermentovaného ženšenu je ženšen v symbióze s pokožkou, čo znamená, že sa lepšie vstrebáva do pokožky a podporuje jej prirodzené funkcie.

Výťažok zo zeleného čaju prirodzene pomáha zlepšovať vzhľad pleti – obnovuje sviežosť, žiarivosť a rozžiarený vzhľad. Znižuje opuchy, zosvetľuje zafarbenie a posilňuje kapiláry. Antioxidačné pôsobenie zeleného čaju neutralizuje pôsobenie voľných radikálov, čím chráni pokožku pred tvorbou vrások, starnutím, stratou pevnosti a pružnosti. Čaj podporuje prirodzené procesy rekonštrukcie epidermy a urýchľuje hojenie a regeneráciu pokožky. Má tiež antiseptický a protizápalový účinok. Brzdí rozvoj enzýmov, ktoré zvyšujú aktivitu mazových žliaz, čím zabraňuje nadmernej tvorbe kožného mazu.

Výťažok zo zelenej uhorky sa vyznačuje najmä hydratačnými a upokojujúcimi účinkami. Je tiež nápomocný pri vyhladzovaní povrchu pokožky, zosvetľovaní stareckých škvŕn a pieh a redukcii vrások. Vďaka prítomnosti fenolových zlúčenín, minerálnych látok a vitamínu C vykazuje extrakt zo zelenej uhorky antioxidačné a čistiace vlastnosti.

Kyselina hyalurónová má mimoriadnu schopnosť ukladať molekuly vody (40-násobok svojej vlastnej hmotnosti) a schopnosť vytvárať tzv. pletivo,

do ktorej sa začleňuje kolagénová bielkovina. To prináša vynikajúce účinky proti vráskam. Nízka molekula sa vďaka svojej štruktúre vstrebáva hlboko do pokožky a dokonale ju zvnútra regeneruje. Vysoká molekula zostáva na povrchu epidermy a vytvára okluzívny film. Chráni pokožku pred nadmerným únikom vody z pokožky a expresne regeneruje pokožku zvonka.

Rozsah pH: 4,00 – 5,00

 

ÚČINNÉ LÁTKY:

Levanduľa (hydrolát) – antiseptická, adstringentná, upokojuje, normalizuje sekréciu kožného mazu, regeneruje, chráni pred UV žiarením.

Výťažok z kórejského červeného ženšenu – okysličuje, vyživuje, rozjasňuje, regeneruje, obnovuje pleť, zvyšuje syntézu kolagénu, spevňuje, minimalizuje vrásky.

Extrakt zo zeleného čaju – znižuje opuchy, zosvetľuje zafarbenie, posilňuje kapiláry, neutralizuje voľné radikály, regeneruje, urýchľuje hojenie, má antiseptické a protizápalové účinky, normalizuje sekréciu kožného mazu.

Extrakt zo zelenej uhorky – hydratuje, upokojuje, vyhladzuje, rozjasňuje, čistí a má antioxidačné vlastnosti.

Kyselina hyalurónová – zadržiava veľké množstvo vody, hydratuje, pôsobí proti starnutiu, regeneruje.

AKO POUŽÍVAŤ:

Prípravok používajte ako 2. fázu po čistení pleti vodíkom. Použite ho v 2. nádobe v prístroji na vykonanie jemného čistiaceho peelingu s hydrabráznou hlavicou.

ODPORÚČANIA ODBORNÍKOV:

Na zintenzívnenie účinkov ošetrenia vždy aplikujte produkty v odporúčanom poradí – začnite 1. fázou Peel Mix, potom 2. fázou Boost Mix a úplne na záver regenerujte pleť 3. fázou Oxygen Mix.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu