PINXEL V Mikroihličkové zariadenie s RF

7400,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

PINXEL V Mikroihličkové zariadenie s RF

Pokročilý systém PINXEL V využíva najmodernejšiu technológiu rádiofrekvencie, mikropunktúry a kryoterapie na vykonávanie účinných ošetrení estetickej medicíny vrátane frakčnej rádiofrekvencie s mikroihlami. Toto inovatívne ošetrenie je ideálne na redukciu vrások, jaziev, strií a zlepšenie elasticity pokožky a ponúka klientom profesionálnych kozmetických salónov vynikajúce výsledky.

Frakčná mikroihličková rádiofrekvencia využíva rádiové vlny a špecializované ihly na súčasné pôsobenie na povrch kože a jej hlbšie vrstvy. Toto ošetrenie vedie k zlepšeniu pevnosti a tonusu pokožky, redukcii vrások a zníženiu výskytu jaziev a strií. PINXEL V umožňuje precízne vykonanie tohto zákroku, ktorý klientom poskytuje vynikajúce výsledky.

Pri frakcionovanom mikroihlovom rádiofrekvenčnom ošetrení sa používa špeciálna hlavica, ktorá obsahuje zlaté ihly rôznej dĺžky. Tieto ihly preniknú do pokožky a zároveň ju zahrejú na vhodnú teplotu. Tým sa vyvolá riadený zápal, ktorý stimuluje regeneračné procesy pokožky vrátane tvorby nového kolagénu a elastínu. Výsledkom je pevnejšia, pružnejšia a mladistvejšia pokožka.

Prístroj PINXEL V poskytuje presné a účinné ošetrenie frakčnou mikroihličkovou rádiofrekvenciou. Vďaka špecializovaným hlaviciam a širokej škále nastavení parametrov možno ošetrenie prispôsobiť individuálnym potrebám klienta. Prístroj má navyše chladiacu hlavicu, ktorá zvyšuje komfort počas ošetrenia.

Frakčná mikroihličková rádiofrekvencia je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú zlepšiť vzhľad svojej pleti bez toho, aby sa uchýlili k invazívnym metódam. Toto najmodernejšie ošetrenie ponúka rýchle a účinné výsledky, vďaka čomu je čoraz obľúbenejšie u klientov kozmetických salónov a ordinácií estetickej medicíny.

Ďalšie informácie

Hmotnosť 60 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “PINXEL V Mikroihličkové zariadenie s RF”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu