Mikroprúdové magnetické vibračné zariadenie na tvár IQPRO RF

999,00 

Magnetické vibrácie/ Mikroprúdy/ RF

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Mikroprúdové zariadenie na tvár IQPRO RF

Mikroprúdový prístroj na tvár IQPRO RF je prelomom v starostlivosti o pleť. Revolučná peelingová terapia mení spôsob starnutia našej tváre a ponúka inovatívny prístup k starostlivosti o pleť bez potreby chirurgického zákroku. Mikroprúdové zariadenie IQPRO RF využíva synchronizovanú tepelnú energiu na zmenu tvaru a vyhladenie pleti zahrievaním strednej časti pokožky dermis a zvyšovaním úrovne vlhkosti, pričom využíva výhody kolagénových a elastínových vlákien.

Inovatívna technológia vysokých impulzov obnovuje a posilňuje podporu tkaniva tváre selektívnym sťahovaním svalov, pričom zvyšuje hustotu a zlepšuje kvalitu svalovej štruktúry. Tento pokročilý prístroj má potenciál redukovať vrásky na tvári, prirodzene liftingovať a vypínať pokožku.

RF

Rádiofrekvencia (RF) využíva na pôsobenie na pokožku vysokofrekvenčnú rádiofrekvenčnú vlnu. Tu sú niektoré aspekty fungovania rádiofrekvencie v kozmetickom kontexte:

Stimulácia tvorby kolagénu: Rádiové vlny RF sa používajú na hĺbkové zahriatie vrstiev pokožky. Tento proces stimuluje fibroblasty, bunky zodpovedné za produkciu kolagénu, ktorý je kľúčom k pružnosti a pevnosti pokožky. Zvýšenie produkcie kolagénu môže pomôcť zredukovať vrásky a zlepšiť celkovú štruktúru pokožky.

Zníženie obvodov a celulitídy: Aplikácia rádiofrekvencie na určitú oblasť tela môže pomôcť znížiť celulitídu a zlepšiť pružnosť pokožky stimuláciou mikrocirkulácie, lymfatickej drenáže a uľahčením odstraňovania prebytočnej tekutiny.

Omladenie pokožky: Rádiofrekvencia môže pomôcť omladiť pokožku stimuláciou tvorby nových kožných buniek a zlepšením štruktúry pokožky.

Bezpečnosť: Rádiofrekvenčné postupy sa vo všeobecnosti považujú za bezpečné, ak ich vykonáva primerane kvalifikovaný personál. V porovnaní s niektorými invazívnejšími kozmetickými zákrokmi si zvyčajne nevyžadujú dlhšie obdobie rekonvalescencie.

Prístroje na domáce použitie: Existujú aj prístroje na domáce použitie, ktoré v menšej miere využívajú rádiofrekvenčné vlny a ponúkajú používateľom možnosť vykonávať niektoré kozmetické postupy doma. Vždy je však dôležité dodržiavať pokyny a vyhnúť sa nadmernému vystaveniu sa tomuto typu prístroja.

Výhody

Zlepšenie pevnosti a pružnosti pokožky: Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu, dvoch kľúčových štrukturálnych proteínov pokožky, môže pomôcť zlepšiť pevnosť, pružnosť a celkový stav pokožky.

Redukcia vrások a jemných liniek: Rádiové vlny môžu pomôcť znížiť výskyt vrások a jemných liniek, najmä v oblastiach, ako je čelo, oblasť očí a úst.

Vyrovnanie štruktúry pleti: Funguje na princípe obnovy buniek, čo môže pomôcť zlepšiť štruktúru pleti, vyrovnať jej tón a znížiť výskyt drobných nerovností.

Redukcia celulitídy: Rádiofrekvencia môže pomôcť znížiť celulitídu stimuláciou mikrocirkulácie, čo pomáha zlepšiť štruktúru tukového tkaniva.

Bezpečnosť zákrokov: V porovnaní s niektorými invazívnejšími kozmetickými zákrokmi, ako je napríklad plastická chirurgia, sa rádiofrekvenčné ošetrenia všeobecne považujú za bezpečné, pokiaľ ich vykonáva primerane kvalifikovaný personál.

Žiadne predĺžené obdobie rekonvalescencie: Rádiofrekvenčné zákroky si vo väčšine prípadov nevyžadujú dlhšie obdobie rekonvalescencie, čo pacientom umožňuje rýchly návrat ku každodenným činnostiam.

Prístroje na domáce použitie: Existujú aj prístroje na domáce použitie, ktoré využívajú rádiofrekvenčné vlny, vďaka čomu majú ľudia možnosť využívať niektoré tieto výhody doma.

Mikroprúdy

Mikroprúdy v kozmetike sú technológiou, ktorá využíva nízke úrovne elektrických prúdov na zlepšenie vzhľadu pokožky. Tieto mikroprúdy sa zvyčajne používajú pri rôznych estetických a kozmetických ošetreniach. Tu je uvedené, ako fungujú a aké sú ich výhody

Ako fungujú:

Stimulácia mikrocirkulácie: Mikroprúdy môžu stimulovať mikrocirkuláciu v pokožke, čím pomáhajú zvýšiť prísun živín a kyslíka do kožných buniek.

Aktivácia tvorby kolagénu a elastínu: Mikroprúdy môžu stimuláciou fibroblastov zvýšiť produkciu kolagénu a elastínu, dvoch kľúčových proteínov zodpovedných za pružnosť a pevnosť pokožky.

Lepšie vstrebávanie účinných látok: Mikroprúdy môžu zvýšiť priepustnosť kožnej bariéry, čo uľahčuje lepšie vstrebávanie aktívnych zložiek obsiahnutých v kozmetike.

Zlepšenie tonizácie svalov: Pri ošetrení mikroprúdmi môžu tieto prúdy pôsobiť na tvárové svaly, čím pomáhajú zlepšiť ich tonizáciu a kontúrovanie.

Výhody

Redukcia vrások: Stimulácia tvorby kolagénu a elastínu pomáha redukovať vrásky, čo prispieva k mladšiemu vzhľadu pleti.

Zlepšenie pevnosti a pružnosti: Mikroprúdy podporujú procesy, ktoré prispievajú k zlepšeniu pevnosti a pružnosti pokožky.

Zvýšenie hydratácie: Stimulácia mikrocirkulácie a lepšia absorpcia aktívnych zložiek prispievajú k zvýšeniu úrovne hydratácie pokožky.

Zlepšenie kontúr tváre: Pri aplikácii na oblasť tváre môžu mikroprúdy pomôcť zlepšiť kontúry, svalový tonus a celkový tvar tváre.

Bezpečnosť a žiadna dlhodobá rekonvalescencia: Mikroprúdy sú vo všeobecnosti bezpečné a nevyžadujú si dlhšie obdobie rekonvalescencie, čo ich robí atraktívnymi pre mnohých ľudí.

Magnetické vibrácie

Magnetická vibrácia je technológia, ktorá využíva vibrácie a magnetické polia na zlepšenie vzhľadu pokožky a podporu rôznych kozmetických ošetrení. Viac informácií o ich fungovaní a potenciálnych výhodách sa dozviete nižšie:

Ako funguje magnetická vibrácia?

Stimulácia mikrocirkulácie: Magnetické vibrácie môžu stimulovať mikrocirkuláciu krvi, čo následne podporuje prísun živín a kyslíka do buniek pokožky.

Uvoľnenie napätých svalov: Funguje tak, že uvoľňuje svaly, čo môže pomôcť uvoľniť napäté oblasti tváre, čím pomáha redukovať vrásky a zlepšuje pružnosť pokožky.

Zvyšuje vstrebávanie účinných látok: Vibrácie môžu zvýšiť priepustnosť kožnej bariéry, čo uľahčuje lepšie vstrebávanie aktívnych zložiek obsiahnutých v kozmetických výrobkoch.

Stimulácia tvorby kolagénu: Stimuláciou fibroblastov môžu magnetické vibrácie podporiť tvorbu kolagénu, ktorý je kľúčový pre udržanie pevnosti a pružnosti pokožky.

Výhody

Zlepšenie mikrocirkulácie a výživy buniek: Magnetické vibrácie podporujú zdravú mikrocirkuláciu, ktorá prispieva k zlepšeniu výživy kožných buniek.

Uvoľnenie svalov a zníženie napätia: Má uvoľňujúci účinok na svaly, čo môže poskytnúť úľavu napätým oblastiam a znížiť výskyt vrások.

Podpora účinných látok: Pomáha zlepšovať vstrebávanie aktívnych zložiek, čo zvyšuje účinnosť používaných kozmetických výrobkov.

Stimulácia kolagénu: Podporuje tvorbu kolagénu, čím pomáha zlepšovať pružnosť a pevnosť pokožky.

Bezpečné a pohodlné možnosti: Magnetické vibračné procedúry sú vo všeobecnosti bezpečné, pohodlné a nevyžadujú si dlhodobú rekonvalescenciu.

Potenciálne aplikácie v terapiách proti starnutiu: Môže sa použiť v terapiách proti starnutiu na zlepšenie celkového stavu pokožky a boj proti známkam starnutia.

Výhody zariadenia

Nechirurgický lifting tváre

Bez ihiel a neinvazívne

Bez výplní alebo toxínov

Nový zážitok a príjemný pocit

Zmenšenie vrások

Zdvihnite ovisnutú pokožku

Zoštíhlenie tváre

Zvýšenie obsahu kolagénu a elastínu

Jednoduché 20-minútové ošetrenie

Žiadna manuálna manipulácia

Technické špecifikácie

Napájanie: 100-220 V 50/60 Hz

Energia elektromagnetických vĺn: 0-1,8T

Rádiová frekvencia: 1M

Obrazovka: Dotykový displej: 15,6 palca

Pulz: 200 s (mikrosekúnd)

Elektrická energia: 40 mA

Veľkosť (CM): 57×37,6x90cm

Hmotnosť: 65 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Mikroprúdové magnetické vibračné zariadenie na tvár IQPRO RF”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu