Liftingové ampulky s hyalurónovým 3D liftingom 2ml

5,00 

Popis

Janssen Cosmetics Anti-Wrikle Booster / Ampułka 3D Express Lifting 2 ml

3D liftingová ampulka. Aktívny koncentrát účinných látok poskytuje pleti vyhladzujúci a liftingový účinok. Instensyl (výťažok z koreňa manioku): 3D biopolymér získaný z koreňa manioku poskytuje pleti liftingový „sieťový“ efekt.

Kyselina hyalurónová s dlhým a krátkym reťazcom hydratuje a udržiava vlhkosť v pokožke. Izomerát sacharidov udržiava vlhkosť v pokožke až 72 h. Gatulín Expression, výťažok z rastliny nazývanej „bylinný botox“ (Acmella oleracea), uvoľňuje napätie v tkanivách, čím pomáha redukovať výrazové vrásky.

Ampulka je obzvlášť účinná pri vyhladzovaní vrások v oblasti očí.

Výsledok:

Pokožka je vyhladená a vypnutá už po jednej aplikácii a pri pravidelnom používaní sa dosiahne spevňujúci účinok. Ideálne v kombinácii s luxusnou starostlivosťou Platinum Care, založenou na rovnakých účinných látkach.

V aukcii kupujete 1 položku.

 

Zloženie:

Účinné látky:

– Instensyl® (extrakt z koreňa manioku): Vytvára na pokožke podpornú sieť; účinky pocítite a zaznamenáte okamžite

Gatuline® Expression (Acmella oleracea): Redukuje jemné vrásky a vyhladzuje povrch pokožky; najnovšie štúdie ukazujú obzvlášť účinné výsledky v oblasti očí (kurie oká)

Kyselina hyalurónová s dlhým reťazcom: pôsobí vo vrchných vrstvách epidermy. Vyrovnáva nerovnováhu vlhkosti a redukuje povrchové vrásky suchej pleti

Kyselina hyalurónová s krátkym reťazcom: preniká hlbšie do epidermálnych vrstiev. Môže sa tam ukladať, čím poskytuje dodatočný vyplňujúci účinok zvnútra

Izomerát sacharidov: zvlhčujúca hydratačná látka vyrobená z prírodných cukrov. Ten vytvára prirodzenú väzbu s keratínom (zrohovatenou látkou) v pokožke, a preto sa označuje ako magnet na vlhkosť. Účinky pretrvávajú až 72 hodín

 

Návod na použitie :

Ak chcete ampulku bezpečne otvoriť, obtočte hrdlo papierovým vreckom a rýchlym pohybom ho oddeľte od zvyšku ampulky. Potom nalejte celý obsah do dlane a rovnomerne rozotrite na tvár a krk a jemne vmasírujte. Potom použite vhodný prípravok na starostlivosť o pleť. Len na vonkajšie použitie!

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu