Liečebný ochladzovač ICOOL – Zariadenie na kryoterapiu

5000,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Liečebný ochladzovač ICOOL – Zariadenie na kryoterapiu

ICOOL je inovatívny systém, ktorý využíva ochladený vzduch na účinné zmiernenie bolesti, zníženie opuchu a uvoľnenie svalov. Vďaka presnému umiestneniu a stálej dávke kryoterapie zakaždým poskytuje individuálnu a účinnú liečbu. Zariadenie navyše nevyžaduje žiadny spotrebný materiál a má vysoký výkon, čo umožňuje rýchle zníženie teploty pokožky, čo vedie k dlhotrvajúcemu účinku počas celého dňa.

Najmodernejší chladič na ošetrenie revolučným spôsobom zlepšuje zážitok pacienta z laserového ošetrenia tým, že eliminuje nepríjemné tepelné pôsobenie na pokožku. Na rozdiel od tradičných metód, ktoré môžu spôsobiť mikrotraumu, chladič pôsobí nestimulačne a lokálne na oblasť laserového ošetrenia a pokrýva postupy, ako je laserové odstraňovanie tetovania, epilácia a uzatváranie ciev.

 

Hlavnou výhodou tohto zariadenia je, že výrazne znižuje nepohodlie počas ošetrenia a zároveň chráni tkanivo pred možným tepelným poškodením. Okrem toho minimalizuje riziko zmeny farby a zafarbenia pokožky po laserovom ošetrení. Vybavenie ordinácie chladičom na ošetrenie zabezpečuje pohodlie pacienta, minimalizuje bolesť a opuch počas ošetrenia aj po ňom.

Prístroj je tiež vybavený jednoduchým ovládaním, ktoré umožňuje presné nastavenie teploty od -4 do -20 °C a rýchlosti fúkania. Je vyrobená z vysokokvalitných materiálov, zaisťuje bezpečnosť obsluhy aj pacienta a má nízku spotrebu energie.

 

Liečebný chladič sa používa aj ako účinné zariadenie na kryoterapiu, ktoré ponúka terapiu studeným vzduchom na zmiernenie rôznych stavov, ako je zníženie bolesti, liečba zápalov alebo zníženie opuchov. Je to ekonomické, hygienické a praktické riešenie, ktoré možno použiť na liečbu rôznych ochorení pohybového aparátu, zápalových stavov, športových zranení a ďalších.

Technické špecifikácie liečebného chladiča zahŕňajú 5-palcový farebný dotykový displej, výkon 1000 W, nastaviteľný rozsah teplôt od -4 °C do -20 °C, nastaviteľnú rýchlosť fúkania a rýchly čas spustenia. Údržba zariadenia je jednoduchá, čo zabezpečuje systém monitorovania hladiny vody a ľahko prístupný vzduchový filter.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Liečebný ochladzovač ICOOL – Zariadenie na kryoterapiu”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu