Laser Nd Yag 4v1 IQPRO, Elektrolýza OPT IPL

3699,00 

Odstraňovanie chĺpkov a tetovaní

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

IQPRO 4v1 Nd Yag laser

Nd Yag 4v1 IQPRO laser je najmodernejšie zariadenie, ktoré spĺňa potreby profesionálnej starostlivosti o pleť a poskytuje účinné a bezpečné riešenia na odstránenie pigmentových lézií, depiláciu, ako aj omladenie a revitalizáciu pleti.

 

Nd Yag

Laserová technológia Nd: YAG (neodymom dopovaný ytrium-hliníkový granát) je jedným z pokročilých typov laserov používaných v estetickej medicíne a dermatológii. Pôsobenie tohto lasera je založené na fototermickom jave, ktorý má uplatnenie pri rôznych dermatologických ošetreniach. Tu sú uvedené hlavné charakteristiky fungovania laserovej technológie Nd: YAG:

Odstraňovanie tetovania: Jednou z hlavných aplikácií Nd: YAG lasera je odstraňovanie tetovania. Tento laser účinne rozkladá pigmenty v tetovaniach na menšie častice, ktoré telo ľahšie odstráni prirodzenými procesmi.

Odstránenie pigmentových lézií: Laser Nd: YAG sa môže použiť na zmenšenie a odstránenie pigmentových škvŕn na pokožke, ako sú starecké škvrny, melasma alebo pehy. Funguje tak, že selektívne absorbuje melanín, čo vedie k rozpadu a vylúčeniu prebytočného pigmentu.

Laserové omladenie pokožky: vlnová dĺžka 1064 nm umožňuje stimuláciu tvorby kolagénu v pokožke. Tento jav vedie k zlepšeniu pružnosti pokožky, redukcii vrások a celkovému omladeniu pokožky.

Laserové odstraňovanie chĺpkov: Laser Nd: YAG sa môže použiť aj na trvalé odstránenie chĺpkov. Vyžarované svetlo je absorbované melanínom vo vlasových folikuloch, čo vedie k zničeniu vlasových korienkov a potlačeniu rastu chĺpkov.

Bezpečný pre rôzne typy pokožky: Nd: YAG laser je relatívne bezpečný pre rôzne typy pokožky, najmä pre tmavšiu pleť, pretože jeho vlnová dĺžka preniká hlboko do pokožky, čím sa minimalizuje riziko poškodenia povrchu pokožky.

IPL

Intenzívne pulzné svetlo (IPL) alebo intenzívne pulzné svetlo je technológia používaná v estetickej medicíne na rôzne ošetrenia pleti. IPL využíva impulzy svetla s rôznymi vlnovými dĺžkami na účinné ošetrenie rôznych kožných problémov. Funguje na fototermickom princípe, pri ktorom svetlo absorbujú chromofóry v koži, napríklad melanín v prípade odstraňovania chĺpkov alebo hemoglobín v cievach.

Tu sú uvedené hlavné aspekty IPL v kontexte uvedených vlnových dĺžok:

Depilácia: vlnové dĺžky IPL v rozsahu 480 – 1200 nm a 530 – 1200 nm sú účinné na depiláciu. Svetlo je absorbované melanínom vo vlasovom folikule, čo vedie k tepelnému poškodeniu buniek zodpovedných za rast chĺpkov. To následne vedie k trvalému zníženiu množstva a hrúbky chĺpkov.

Odstránenie hemangiómov a redukcia začervenania: vlnová dĺžka 640 – 1200 nm je účinná pri redukcii vzhľadu hemangiómov, ako aj pri liečbe erytému kože. Svetlo je absorbované hemoglobínom v cievach, čo vedie k uzavretiu ciev a redukcii začervenania.

Liečba vrások a omladenie pokožky: IPL sa môže použiť na liečbu jemných vrások a celkové omladenie pokožky stimuláciou tvorby kolagénu. Vlnové dĺžky v rozsahu 480 – 1200 nm môžu ovplyvniť hlbšie vrstvy pokožky a zlepšiť jej pružnosť a štruktúru.

Liečba akné a redukcia pórov: IPL môže byť účinná aj pri liečbe akné a redukcii pórov. Svetlo ovplyvňuje baktérie zodpovedné za akné a môže tiež znížiť aktivitu žliaz

OPT

OPT je pokročilá svetelná technológia používaná v estetickej medicíne. Funguje prostredníctvom svetelných impulzov rôznych vlnových dĺžok, čo umožňuje prispôsobenie na špecifické ošetrenia, ako je odstraňovanie chĺpkov, redukcia vrások alebo odstraňovanie hyperpigmentácie. Je to účinné a bezpečné riešenie, ktoré sa prispôsobí rôznym typom pokožky a individuálnym potrebám pacienta.

Depilácia: OPT sa používa na účinnú depiláciu, podobne ako IPL. Funguje tak, že vysiela svetelné impulzy do vlasového folikulu, kde je svetlo absorbované melanínom, čo vedie k tepelnému poškodeniu buniek zodpovedných za rast chĺpkov.

Redukcia vrások a omladenie pokožky: Technológiu OPT možno použiť na redukciu vrások a celkové omladenie pokožky. Svetelné impulzy môžu stimulovať tvorbu kolagénu, čím sa zlepší pružnosť a pevnosť pokožky.

Liečba pigmentových zmien: OPT je účinná pri liečbe rôznych pigmentových zmien pokožky, ako sú starecké škvrny, pehy a melasma. Svetlo je absorbované chromofórmi obsahujúcimi melanín, čo vedie k rozpadu nadbytočného pigmentu.

Redukcia krvných kapilár: Technológia OPT sa môže použiť na zníženie výskytu krvných ciev na pokožke pôsobením na hemoglobín v cievach. To pomáha znížiť erytém a zlepšiť farebnú rovnováhu pokožky.

Odstránenie akné: OPT sa môže použiť na liečbu akné tým, že pôsobí na baktérie zodpovedné za vznik lézií akné, ako aj tým, že znižuje aktivitu mazových žliaz.

Zníženie porovnávania: Pôsobenie OPT môže pomôcť znížiť vzhľad pórov reguláciou činnosti mazových žliaz a zlepšením štruktúry pokožky. mazových žliaz, čo pomáha kontrolovať akné a znížiť vzhľad pórov.

RF

Rádiofrekvencia (RF) je technológia používaná v oblasti estetickej medicíny na neinvazívne ošetrenia na zlepšenie pleti. RF funguje na základe použitia rádiofrekvenčných vĺn, ktoré zahrievajú kožné tkanivá, čo vedie k rôznym terapeutickým účinkom. Tu sú uvedené hlavné aspekty fungovania rádiofrekvencie:

Stimulácia tvorby kolagénu: RF zohrieva vrstvu kože, čo stimuluje fibroblasty k produkcii nového kolagénu. Kolagén je kľúčový štrukturálny proteín pokožky, ktorý je zodpovedný za jej pružnosť a pevnosť. Stimulácia produkcie kolagénu pomáha redukovať vrásky a zlepšuje celkovú štruktúru pokožky.

Spevnenie pokožky: Pôsobenie RF podporuje kontrakciu kolagénových vlákien, čo vedie k okamžitému spevneniu pokožky. Tento účinok je viditeľný okamžite po ošetrení a postupne sa zintenzívňuje s postupujúcou regeneráciou pokožky.

Zníženie celulitídy: RF sa môže použiť na liečbu celulitídy zahrievaním tukového tkaniva a stimuláciou krvného obehu. To pomáha rozbíjať nahromadené tukové bunky a zlepšovať pružnosť pokožky.

Redukcia vrások na tvári: Rádiofrekvencia môže byť účinná pri redukcii vrások na tvári, ako sú napríklad vráskavé nohy a nazolabiálne brázdy. Funguje tak, že spevňuje a vyhladzuje pokožku v oblastiach obzvlášť náchylných na tvorbu mimických vrások.

Ošetrenie jaziev a strií: RF môže pomôcť zlepšiť vzhľad jaziev a strií tým, že stimuluje procesy obnovy kože a zvyšuje elasticitu tkaniva.

Zmenšenie obvodu tela: V niektorých prípadoch sa RF môže použiť na zníženie telesných obvodov tým, že uľahčí rozklad tukových buniek.

Výhody

Multifunkčnosť: Laser 4v1 IQPRO Nd Yag ponúka širokú škálu funkcií, ktoré umožňujú komplexnú starostlivosť o pokožku na rôznych častiach tela, ako sú telo, nohy/ruky, krk, ruky a hlava.

Pokročilá technológia: Využíva laser YAG, RF (rádiofrekvenciu), OPT (optimálnu pulznú terapiu) a technológiu IPL, čo umožňuje efektívne a bezpečné vykonávanie rôznych ošetrení.

Účinnosť odstraňovania chĺpkov a tetovania: Nd Yag laser s vlnovými dĺžkami 532 nm/1064 nm/1320 nm/755 nm poskytuje účinné odstránenie tmavých aj svetlých chĺpkov, ako aj odstránenie tetovania.

Bezpečné a pohodlné používanie: Vodotesný dizajn zaručuje bezpečné používanie a rôzne vlnové dĺžky lasera umožňujú prispôsobiť ošetrenie rôznym typom pokožky a problémom.

Technické špecifikácie

Napätie: 220V/110V

Vodotesnosť: Áno

Laserová technológia: Nd: Yag laser + RF + OPT + IPL

Rozmery balenia: 135X65X58 cm

Materiál: nerezová oceľ, ABS, hliníková zliatina

Hmotnosť: 45 kg

Vlnová dĺžka lasera: 532nm/1064nm/1320nm/755nm

Vlnové dĺžky IPL: 480-1200 nm; 530-1200 nm; 640-1200 nm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Laser Nd Yag 4v1 IQPRO, Elektrolýza OPT IPL”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu