Kryolipolýza + Kavitácia + RF + Lipolaser

3999,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


SKU: 3B97-938E7 Kategórie: , ,

Popis

Kryolipolýza

Kryolipolýza (zmrazovanie tuku) je neinvazívny (bezkontaktný) postup, pri ktorom lekári umiestnia na pokožku pacienta malú prísavku. Prístroj postupne odoberá telesné teplo, až kým sa podkožný tuk nezmrazí. Počas ošetrenia zostáva epidermis v normálnom teplotnom rozsahu, vďaka čomu sa pokožka nepoškodí.

Kavitačná rukoväť s frekvenciou 40 kHz

Výkonne rozbíja celulitídu, odstraňuje tuk. Využíva výkonnú 40 000 Hz ultrazvukovú striekaciu hlavicu, ktorá po vstupe do tela spôsobí silné praskanie a trenie tukových buniek. Keďže membrány tukových buniek nemajú štrukturálnu schopnosť odolávať vibráciám, kavitačný efekt ich ľahko rozbije bez súčasného ovplyvnenia cievneho, nervového a svalového tkaniva, účinne vyčerpá tepelnú energiu, vyčerpá vodu, umožní tukovým bunkám zmenšiť sa a rozbité lipocyty (tukové bunky) sa potom prenesú do pečene a bezpečne sa z ľudského tela metabolizujú, čomu napomáha pitie veľkého množstva vody. Nakoniec sa časť adipocytov metabolizuje v pečeni a vylúči sa močom.

 

RF

Rádiová frekvencia nie je to isté ako laser. Rádiofrekvencia (RF) sa zvyčajne vzťahuje na oscilácie v elektrických obvodoch. Pri estetických ošetreniach sa údajne používa neablatívna (RF) energia vo forme krátkych, intenzívnych impulzov, ktoré oscilujú cez pokožku a zohrievajú cieľové tkanivo. RF sa často používa na podobné napínanie pokožky. RF energia preniká do pokožky a stimuluje kontrakciu kolagénu a produkciu nového kolagénu, čím sa pokožka napína. RF zariadenia používajú rôzne systémy dodávania a prenikajú do rôznych hĺbok

Lipo laser

Lipolaser vyžaruje nízkoúrovňovú laserovú energiu, ktorá v tukových bunkách vyvoláva chemický signál, rozkladá uložené triglyceridy na voľné mastné kyseliny a glycerol a uvoľňuje ich cez kanály v bunkových membránach. Mastné kyseliny a glycerol sa potom v tele transportujú do tkanív, ktoré ich počas metabolizmu využijú na výrobu energie. Tento proces uvoľňovania mastných kyselín je prirodzenou reakciou organizmu, keď telo potrebuje uložené energetické rezervy, takže Lipo nespôsobuje žiadne neprirodzené reakcie v tele ani neovplyvňuje či nepoškodzuje žiadne prostredie.

 

Parametre:

Napätie: 220V / 110V

Obrazovka: 8-palcová farebná dotyková obrazovka TFT

Spotreba energie: 300 W

Výstupná teplota chladenia: -10 ° C

Chladiaca kvapalina: čistá voda

Predvolený prevádzkový čas: 0-60 minút

Veľkosť poistky: F2AL250V

Relatívna vlhkosť: <80 %

Vákuový tlak: 0-900KPa

Kryo držiak: 3 ks (veľký, stredný a jeden mini)

RF frekvencia: 5 MHz

Kavitácia: 40KHz

Výkon kavitácie: 40 kHz 5W / cm2

 

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu