Kokteil na obnovu pleti 16v1 Mezoterapia, lifting oválu tváre, silná obnova pleti ! Vrásky, celulitída, hydratácia

18,99 

Popis

Skin Repair 10 ml

Účinný revitalizačný a hydratačný kokteil vhodný pre unavenú a poškodenú pleť. Aktívne zložky dodávajú pleti pružnosť a odstraňujú vrásky, ochabnutú pleť a vyhladzujú výrazové linky.

Zastavte čas vďaka výnimočným vlastnostiam prípravku SKIN REPAIR !

Oprava pokožky :

Hydratuje

Zabraňuje starnutiu pokožky

neutralizuje voľné radikály

Znižuje proces oxidácie

redukuje vrásky a jemné linky

spevňuje pokožku

obnovuje štruktúru pleti

zlepšuje jemnosť pokožky

Vrásky, ovisnuté a výrazové línie sa začínajú vytvárať v mladom veku v dôsledku mnohých faktorov a pribúdajúcich rokov. Keďže pokožka tváre nie je chránená oblečením ako pokožka na iných častiach tela, vrásky sa objavujú výraznejšie. Existuje niekoľko príčin tohto problému:

hormonálne procesy

vek

fajčenie

znečistenie životného prostredia

zníženie množstva kyseliny hyalurónovej v priebehu rokov

poškodenie UV žiarením

výrazy tváre

Účinné látky:

DMAE – odporúča sa na boj proti starnutiu pokožky, podporuje výrazné zlepšenie ochabnutosti, najmä obočia, očí a očných viečok. Zvyšuje pružnosť a pevnosť. Spevňuje a poskytuje vynikajúcu ochranu pred poškodením voľnými radikálmi.

Kyselina hyalurónová – pomáha ošetrovať vrásky a mimické linky s okamžitými výsledkami. Obnovuje a udržiava účinnú vysokú úroveň hydratácie pleti. Poskytuje zvýšenú pružnosť pokožky a má regeneračný účinok, ktorý reštrukturalizuje poškodenú pokožku. Stimuluje funkciu fibroblastov a syntézu kolagénu, čím spomaľuje prirodzený proces starnutia.

Vitamín B12 reguluje biologické funkcie bunky, syntézu a reguláciu DNA. Tento vitamín je známy aj tým, že znižuje zápal posilňujúci kožné kapiláry.

Kyselina askorbová – jej antioxidačné vlastnosti pomáhajú neutralizovať voľné radikály a chrániť pokožku. Znižuje výskyt vrások a pomáha pri tvorbe kolagénu. Podporuje pevnejšiu pokožku, dodáva jej mladistvý a žiarivejší vzhľad. Je výborným bieliacim prostriedkom a chráni pokožku pred UVA/UVB žiarením.

Retinol – s hydratačnými vlastnosťami, dodáva pleti jemnosť a žiarivosť, redukuje jemné linky a vrásky. Odporúča sa pre mastnú a aknóznu pleť, pomáha stimulovať tvorbu kolagénu, látky zodpovednej za pevnosť pleti. Zabraňuje starnutiu pleti, pretože podporuje obnovu buniek a chráni pleť pred voľnými radikálmi.

Tokoferol – konzervačná látka pre mastné látky, chráni zložky pred oxidáciou, zápachom a zmenou farby. Okrem toho má silné antioxidačné vlastnosti, spevňuje, vyživuje a pôsobí proti starnutiu pokožky, posilňuje steny ciev, zlepšuje prekrvenie pokožky, chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, urýchľuje regeneráciu napr. po spálení slnkom.

DNA – s antioxidačnými a hydratačnými vlastnosťami, pomáha stimulovať regeneráciu buniek a reštrukturalizovať spojivové tkanivo. Zvyšuje jas pokožky a prispieva k mladistvejšiemu vzhľadu. Pomáha pri dehydratácii pleti a pôsobí proti vráskam.

Methysilanol Mannuronate – pomáha stimulovať syntézu vlákien podporujúcich pokožku, ako sú kolagén a elastín, a zabezpečuje pevnosť a tonizáciu tkanív. Reguluje, normalizuje a stimuluje bunkový metabolizmus.

Je určený na pomoc v boji proti starnutiu, celulitíde a ochabovaniu. Je vynikajúcim regeneračným a hydratačným prostriedkom.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu