IQPRO Modelovanie tela, Endermomassage, Rádiové vlny

7999,99 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

IQPRO Endermomassage Rádiové vlny

Rádiofrekvenčná endermasáž IQPRO spája inovatívnu technológiu rádiových vĺn a endermasáže, presnejšie vákuovej masáže, takže ošetrenie sa vykoná pomocou špičkového zariadenia.

Zoštíhľujúca vákuová masáž

-Zoštíhľujúca vákuová masáž funguje tak, že stimuluje krvný a lymfatický obeh a stimuluje metabolizmus, čím sa znižuje množstvo telesného tuku a zmenšujú sa obvody tela. Tu sú uvedené hlavné spôsoby, akými tento typ masáže funguje:

Zlepšenie krvného obehu: Vákuová masáž zvyšuje prietok krvi v ošetrovaných oblastiach. To pomáha dodávať viac kyslíka a živín do tkanív a stimuluje ich metabolizmus. Zvýšený krvný obeh môže tiež urýchliť odstraňovanie toxínov z tela.

Redukcia tuku: Podtlak vytváraný vákuovými bublinami pomáha rozbíjať zhluky tukového tkaniva. Stimulácia krvného obehu v danej oblasti môže uľahčiť transport a metabolizmus mastných kyselín, čo prispieva k spaľovaniu tukov.

Zlepšenie lymfatickej drenáže: Vákuová masáž tiež napomáha odtoku lymfy, ktorá je zodpovedná za odstraňovanie toxínov a prebytočnej tekutiny z tela. Zlepšený tok lymfy môže znížiť opuchy, vyhladiť pokožku a znížiť výskyt celulitídy.

Posilnenie a spevnenie pokožky: dlhodobé používanie vákuovej masáže môže ovplyvniť tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke. Tieto látky sú kľúčové pre pružnosť a pevnosť pokožky. Zlepšenie týchto zložiek môže znížiť výskyt pomarančovej kože a zvýšiť hladkosť pokožky.

RF

RF (rádiofrekvenčné) vlny sa používajú v technológii tvarovania postavy na redukciu tuku, spevnenie pokožky a tvarovanie postavy. RF vlny fungujú tak, že dodávajú energiu vo forme rádiových vĺn do hlbších vrstiev pokožky. Tu sú uvedené hlavné spôsoby, ktorými RF vlny pôsobia pri formovaní postavy:

Zahrievanie tkaniva: RF vlny prenikajú do hlbších vrstiev pokožky a dosahujú tuk, svaly a dermis. Energia RF vĺn sa v týchto oblastiach mení na teplo, čo vedie k riadenému ohrevu tkanív. Toto zahrievanie môže urýchliť metabolizmus, zvýšiť krvný obeh a urýchliť spaľovanie tukov.

Stimulácia tvorby kolagénu: vysoká teplota generovaná RF vlnami stimuluje fibroblasty v koži k produkcii nového kolagénu. Kolagén je nevyhnutný na udržanie pružnosti, pevnosti a hladkosti pokožky. Zvýšená produkcia kolagénu môže viesť k pevnejšej pokožke a zníženiu výskytu celulitídy.

Kontrakcie kolagénových vlákien: Okrem stimulácie tvorby kolagénu vyvolávajú RF vlny aj kontrakciu existujúcich kolagénových vlákien. Kontrakcia týchto vlákien vedie k okamžitému spevneniu pokožky, čím získava pevnejší a vypnutejší vzhľad.

Zlepšenie elasticity pokožky: RF vlny môžu ovplyvniť pružnosť pokožky aj pôsobením na elastínové vlákna. Elastín je zodpovedný za pružnosť pokožky a zvýšenie jeho produkcie alebo zlepšenie jeho štruktúry môže prispieť k pružnejšej pokožke.

 

Výhody nášho zariadenia

Endermasáž:

Redukcia celulitídy: Endermasáž je účinnou metódou redukcie celulitídy. Špecializované endermasážne prístroje využívajú odsávanie a masáž pokožky, aby pomohli rozbiť zhluky tukového tkaniva, zlepšili krvný a lymfatický obeh a znížili výskyt celulitídy.

– Zlepšenie pružnosti pokožky: Endermasáž stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke, čím pomáha zlepšiť pružnosť, pevnosť a hladkosť pokožky. To môže priaznivo ovplyvniť redukciu strií a celkový vzhľad pokožky.

Spevnenie pokožky: dlhodobé používanie endermasáže môže viesť k spevneniu pokožky stimuláciou fibroblastov a produkciou nového kolagénu. To pomáha zlepšiť pevnosť a tonus pokožky, najmä v oblastiach, ako sú stehná, zadok a brucho.

Rádiofrekvenčné vlny:

Redukcia tuku: RF vlny pôsobia na tukové tkanivo, čím stimulujú metabolizmus a zvyšujú spaľovanie tukov. Energia generovaná RF vlnami prispieva k rozbitiu tukových zhlukov, čo môže viesť k zmenšeniu obvodu tela.

Spevnenie pokožky: RF vlny stimulujú tvorbu kolagénu a elastínu, čo vedie k zlepšeniu pružnosti a pevnosti pokožky. To môže pomôcť spevniť pokožku, znížiť pomarančovú kožu a zlepšiť celkový vzhľad.

Bezpečnosť a nízke riziko: RF vlny sú relatívne bezpečné a neinvazívne. Zákrok je väčšinou pohodlný a nevyžaduje si dlhú rekonvalescenciu. Riziko komplikácií alebo vedľajších účinkov je malé.

Výhody našich služieb:

– Záruka 24 mesiacov,

– Leasing, úver, splátky na kozmetické a zdravotnícke vybavenie,

– Servis,

– Bezplatná konzultácia s konzultantom,

– Dlhoročné skúsenosti,

– Odborné školenia.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “IQPRO Modelovanie tela, Endermomassage, Rádiové vlny”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu