Depilácia diódovým laserom + E-Light 2v1 IQPRO (IPL+RF)

12100,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Depilácia diódovým laserom + E-Light 2v1 IQPRO (IPL+RF)

Prístroj Depilácia diódovým laserom + E-Light 2v1 IQPRO (IPL+RF) kombinuje inovatívne technológie depilácie diódovým laserom a technológiu E-Light (IPL+RF), vďaka ktorým sú ošetrenia pomocou nášho prístroja bezpečné a účinné!

Diodové lasery na depiláciu fungujú na základe vyžarovania svetla v blízkosti infračerveného žiarenia, ktoré je absorbované melanínom v chĺpku. Absorpcia svetla ho premieňa na tepelnú energiu, ktorá poškodzuje kmeňové bunky vlasového folikulu. V dôsledku tohto procesu bunky prestanú produkovať nové chĺpky, čo vedie k trvalému odstráneniu chĺpkov v danej oblasti. Laserové ošetrenie by mal vykonávať vyškolený zdravotnícky personál a parametre lasera by mali byť prispôsobené individuálnym vlastnostiam pokožky a vlasov pacienta.

Vlnové dĺžky

Naše zariadenie Diode Laser Depilation + E-Light 2-in-1 IQPRO (IPL+RF) využíva inovatívny 12-lamelový žiarič, ktorý vyžaruje tri rôzne vlnové dĺžky:

1064 nm vlnovej dĺžky: Táto vlnová dĺžka pôsobí hlbšie ako vlnové dĺžky 755 nm a 808 nm. Preniká do horných vrstiev pokožky a dotýka sa hlbších štruktúr vlasového folikulu. V dôsledku toho môže byť vlna 1064 nm účinná pri hlbších chĺpkoch, ktoré sa môžu ťažšie odstrániť pomocou iných vlnových dĺžok. To je obzvlášť užitočné pre osoby s tmavou pokožkou, kde môže byť absorpcia svetla melanínom zložitejšia.

Vlnová dĺžka 808 nm: Táto vlnová dĺžka je tiež dobre absorbovaná melanínom, čo pomáha účinne dosiahnuť vlasový folikul. Vlnová dĺžka 808 nm sa často používa v diódových laseroch na odstraňovanie chĺpkov, pretože poskytuje dobré výsledky s minimálnym nepohodlím pre pacienta.

Vlnová dĺžka 755 nm: Táto vlnová dĺžka je veľmi dobre a selektívne absorbovaná melanínom, ktorý je hlavným pigmentom chĺpkov. Vďaka tejto absorpcii sa vlna s vlnovou dĺžkou 755 nm účinne dostane do vlasového folikulu a zničí bunky zodpovedné za rast chĺpkov. Okrem toho ju možno vďaka mierne plytšiemu pôsobeniu v porovnaní s inými vlnovými dĺžkami považovať za menej bolestivú.

E-Light (IPL+RF)

IPL (intenzívne pulzné svetlo) je technológia, ktorá využíva svetelné impulzy širokého spektra vlnových dĺžok na depiláciu, odstránenie hyperpigmentácie, redukciu ciev a omladenie pokožky. Svetlo je absorbované melanínom alebo hemoglobínom v pokožke, čo vedie k zahriatiu a poškodeniu cieľových štruktúr, ako sú vlasové folikuly, melanocyty alebo cievy. Táto premena svetelnej energie na tepelnú energiu vedie k trvalému odstráneniu chĺpkov, redukcii hyperpigmentácie a ciev a stimulácii tvorby kolagénu na zlepšenie stavu pokožky. Ošetrenia IPL by mali vykonávať odborníci a mali by byť prispôsobené individuálnym charakteristikám pacienta, aby sa dosiahli optimálne výsledky.

RF (rádiofrekvencia) je technológia, ktorá využíva vysokofrekvenčné rádiové vlny na ohrev kožných tkanív. Funguje tak, že kontrahuje kolagénové vlákna, čo vedie k okamžitému liftingovému efektu, a stimuluje produkciu nového kolagénu na dlhodobé omladenie pokožky. Ošetrenia rádiovou frekvenciou sa používajú na redukciu vrások, spevnenie pokožky a redukciu celulitídy. Zvyčajne ich vykonávajú špecialisti, ktorí parametre prispôsobujú individuálnym potrebám pacienta.

Aplikácie elektronického svetla

 • Depilácia
 • Redukcia hyperpigmentácie
 • Omladenie pokožky
 • Redukcia akné
 • Ošetrenie ciev
 • Lifting a spevnenie pokožky
 • redukcia celulitídy
 • Odstránenie jaziev
 • Zmenšenie rozšírených pórov
 • Zlepšenie štruktúry pokožky

Technické údaje

Typ: diódový laser

Obrazovka: Farebný dotykový displej s uhlopriečkou 8,4″

Vlnová dĺžka: 755, 808, 1064 nm

Spotreba energie: 2000W

Frekvencia: 1-10 Hz

Výstupný výkon: 800W, 12 barov

(DOPLNKOVÉ MOŽNOSTI: 1000w/1200w/1600w)

Veľkosť bodu: 12x20mm (voliteľné 15x25mm, 12x38mm)

Energia: 1-150J/cm2 nastaviteľná

Napätie: 220V

E-Light

Spotreba energie: 1600W,

Frekvencia: 50Hz

dĺžka impulzu: 2-15 ms,

veľká veľkosť bodu: 15x50mm,

veľkosť malého bodu: 12x30mm,

napájanie: 220 V 50 Hz

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Depilácia diódovým laserom + E-Light 2v1 IQPRO (IPL+RF)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu