Čistenie vodíkom 13 modulov – Oxybrasion – Peeling

5499,99 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Čistenie vodíka 13 modulov Sonoforéza WavesRF

 

HYDROGENIUM+ je inovatívne zariadenie, ktoré využíva biofyzikálne vlastnosti aktívneho vodíka. Z vody odstraňuje kyslík a nepriaznivé ióny chlóru, síry a fosforu a nasycuje ju aktívnym vodíkom a prospešnými iónmi vápnika, horčíka a draslíka. HYDROGENIUM+ umožňuje aplikovať tieto prospešné látky pod tlakom. Vodík ako najmenší a najľahší prvok má schopnosť preniknúť do hlbokých štruktúr pokožky a čistí ju už na bunkovej úrovni. Vykazuje veľmi silné antioxidačné vlastnosti a eliminuje voľné kyslíkové radikály. Vďaka tomu je nepostrádateľný pri ošetreniach proti starnutiu. HYDROGENIUM+ je zariadenie vybavené piatimi modulmi. Okrem vodíkovej terapie umožňuje účinné zavedenie účinných látok obsiahnutých v kozmetických prípravkoch do hlbších vrstiev pokožky.

 

HYDROGENIUM+ je inovatívny prístroj určený na neinvazívnu a komplexnú starostlivosť o pleť. Pozostáva z piatich technológií, ktoré umožňujú vykonávať celoročné ošetrenia prispôsobené individuálnym potrebám klienta. Účinky starostlivosti pomocou prístroja HYDROGENIUM+ ocenia ženy aj muži. Ošetrenie prístrojom HYDROGENIUM+ je založené na aktívnom vodíku, ktorý vyrába vysokokvalitný generátor. Prístroj odstraňuje z vody kyslík a nepriaznivé ióny chlóru, síry a fosforu a nasycuje ju aktívnym vodíkom a prospešnými iónmi vápnika, horčíka a draslíka. HYDROGENIUM+ umožňuje aplikovať tieto prospešné látky pod tlakom. Týmto spôsobom sa dosahuje aj účinok peelingu vonkajších vrstiev epidermy.

Aktívny vodík je najsilnejší známy antioxidant. Prístroj HYDROGENIUM+ úspešne využíva jeho biofyzikálne vlastnosti. Ako najmenší a najľahší z prvkov ľahko preniká hlboko do štruktúr pokožky, kde sa viaže s najškodlivejšími voľnými kyslíkovými radikálmi. Účinne ich neutralizuje, čím zbavuje pokožku ich škodlivých vlastností. Z tela sa potom vylučuje vo forme vody. Vďaka silným antioxidačným vlastnostiam vodíkových iónov je bezkonkurenčný v boji proti radikálnemu starnutiu pokožky. Takmer doslova „vymetá“ voľné radikály z pokožky.

Spomaľuje a dokonca brzdí proces starnutia už na bunkovej úrovni. HYDROGENIUM+ je nepochybne najlepšou voľbou pre ľudí vystavených stresu a znečisteniu životného prostredia. Zlepšuje efektívne fungovanie pokožky, čo vedie k spomaleniu procesu starnutia. Dodá pleti žiarivý a zdravý vzhľad. Aktívny vodík má navyše protizápalové vlastnosti.

 

KOMBINÁCIA POZOSTÁVA Z 13 MODULOV:

 • Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ktorý vzniká pôsobením ultrazvukových vĺn na vlhkú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku a umožňuje dôkladné čistenie pokožky.
 • Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku, ktorý umožňuje prekonať bariéru bunkových membrán a hlboký prienik kozmetických prípravkov, a mikromasáže stimulujúcej krvný obeh a výživu pokožky. Indikuje sa najmä pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje, spevňuje.
 • Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a spôsobuje zavedenie účinnej látky do dermis prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.
 • Mikroihličková mezoterapia – je jednou z najobľúbenejších metód omladenia pleti. Zahŕňa vykonanie série vpichov mikroihlami a následné zavedenie účinných látok pod kožu. Priame dodanie prípravku do dermisovej vrstvy kože spôsobuje okamžitú regeneráciu tkanív a stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej, glykozaminoglykánov a ďalších zložiek medzibunkovej matrice. Tým sa dosahujú veľkolepé kozmetické výsledky, ktoré nie je možné dosiahnuť obyčajným krémom. Ošetrenie mezoterapiou mikroihlami umožňuje odstrániť jazvy a vrásky, redukovať stopy po akné, odstrániť hyperpigmentáciu a začervenanie. Okrem toho je pokožka, ktorá absolvuje sériu ošetrení, pružnejšia a vyživenejšia. Z tohto dôvodu sú mikropunktúry metódou používanou najmä pri ošetrení zrelej, tenkej a suchej pleti.

 

Ultrazvuk

 • Galvanizácia – elektroliečebné ošetrenie využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedna z najstarších účinných metód kozmetického ošetrenia. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.
 • Diamantová mikrodermabrázia – spočíva v správnej exfoliácii epidermy profesionálnymi diamantovými hlavicami vo vákuovom prostredí, pokožka sa osvieži a začne produkovať kolagén. Ošetrenie okrem iného stimuluje krvný obeh a vyhladzuje jazvy.
 • Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky, ktorá stimuluje prúdenie v krvných a lymfatických cievach, pričom sa zbavuje tukových zásob v nich obsiahnutých. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou, táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.
 • Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk, vďaka ktorému dochádza v pokožke k javu kavitácie. Ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vzniknutej energie sa štiepia mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha hladko a efektívne.

 

Infračervené žiarenie

 • RF – sa využívajú v kozmetických aplikáciách vďaka vyžarovaniu rádiofrekvenčných elektromagnetických vĺn, čo vedie k zvýšeniu teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii pokožky, ktorá sa podrobuje tomuto ošetreniu. Redukuje vrásky a odstraňuje cenu pod očami.
 • Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, postup kombinujúci modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok fyziologického roztoku minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.
 • Čistenie vodíkom

  Umožňuje nielen použitie aktívneho vodíka, ale aj účinné zavedenie aktívnych prípravkov do pokožky. Poskytuje tak možnosť komplexného prístupu k starostlivosti o pleť a maximálne využitie výdobytkov modernej kozmetológie.

ÚČINKY LIEČBY

svieža a žiarivá pleť,

exfoliácia odumretých epidermálnych buniek,

čistenie pórov pokožky

vyhladenie vrások,

hydratácia pokožky,

spomalenie procesu starnutia pokožky.

INDIKÁCIE

pleť vyžadujúca osvieženie,

pleť vyžadujúca vyhladenie,

pleť, ktorej chýba žiarivosť,

vrásky,

strata pevnosti pleti,

vaskulárna pleť,

nadprodukcia kožného mazu,

opuchy, tmavé kruhy pod očami,

príprava na estetické ošetrenie

starostlivosť o všetky typy pleti, najmä o znečistenú, ochabnutú a nedostatočne lesklú pleť vystavenú znečistenému ovzdušiu, ako aj mnohým hodinám stráveným v uzavretých klimatizovaných miestnostiach.

POSTUP OŠETRENIA

Vedenie rozhovoru s klientom/klientkou s cieľom vylúčiť prípadné kontraindikácie ošetrenia a informovať o priebehu ďalších krokov ošetrenia a sprievodných pocitoch.

Odlíčenie.

Masáž cca. 10 min (počas ktorej HYDROGENIUM+ pripravuje aktívny vodík na ďalší krok) – uvoľnenie klienta/klientky, príprava pokožky na ďalšie kroky ošetrenia.

Jemný peeling (vybraný podľa typu pleti) – pri silnejšie znečistenej pleti možno tento krok v prípade potreby vynechať.

H2 peeling – čistenie – vákuový peeling s použitím vodíkovej vody na dosiahnutie hladkej, sviežej a hĺbkovo vyčistenej pokožky. Odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty z povrchu pokožky.

H2 jet – využitie potenciálu aktívneho vodíka – aktívny vodík účinne čistí pleť na bunkovej úrovni. Zároveň neutralizuje a redukuje voľné kyslíkové radikály zodpovedné za starnutie pleti, čím zastavuje proces starnutia.

Elektroporácia – aplikácia prípravku bohatého na antioxidanty – elektroporácia kombinuje synergický účinok elektrických impulzov a ultrazvuku. Účinné látky aplikovaného prípravku tak preniknú do pokožky s využitím celého potenciálu aplikovaného kozmetického prípravku.

Galvanický/ultrazvuk – aplikácia hydratačného prípravku – najlepšiu metódu je potrebné zvoliť individuálne, aby sa zabezpečilo preniknutie účinných látok obsiahnutých v kozmetike do pokožky. 9. Krém na záver ošetrenia – výber vhodnej kozmetiky na tvár a očné okolie.

 

SLOVNÍČEK

Voľný radikál – reaktívna forma kyslíka s nespárovaným (voľným) elektrónom, ktorý mu umožňuje reagovať s „normálnymi“ molekulami (bielkovinami, lipidmi, nukleovými kyselinami), ktoré poškodzuje a následne spôsobuje ich dysfunkciu. Voľné radikály vznikajú v dôsledku prirodzených procesov v tele, ale môžu sa tvoriť rôznou rýchlosťou. Ich tvorbu podporuje nesprávna strava, fajčenie a znečistené ovzdušie.

Antioxidanty – látky, ktoré premieňajú voľné radikály na „normálne“ molekuly. Bežne sa označujú ako „lapače voľných radikálov“. Medzi všeobecne známe antioxidanty patria vitamín C, A, E a najsilnejší z nich – aktívny vodík. Aktívny vodík reaguje s voľnými kyslíkovými radikálmi a premieňa ich na molekuly vody. Tým brzdí proces starnutia pokožky už na bunkovej úrovni.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu