Vodíkový čistič HYDROGENIUM

3999,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

HYDROGENIUM Čistenie vodíkom + 6 modulov (základná oxybrázia)

 

HYDROGENIUM+ je inovatívne zariadenie, ktoré využíva biofyzikálne vlastnosti aktívneho vodíka. Z vody odstraňuje kyslík a nepriaznivé ióny chlóru, síry a fosforu a nasycuje ju aktívnym vodíkom a prospešnými iónmi vápnika, horčíka a draslíka. HYDROGENIUM+ umožňuje aplikovať tieto prospešné látky pod tlakom. Vodík ako najmenší a najľahší prvok má schopnosť preniknúť do hlbokých štruktúr pokožky a čistí ju už na bunkovej úrovni. Vykazuje veľmi silné antioxidačné vlastnosti a eliminuje voľné kyslíkové radikály. Vďaka tomu je nepostrádateľný pri ošetreniach proti starnutiu. HYDROGENIUM+ je zariadenie vybavené piatimi modulmi. Okrem vodíkovej terapie umožňuje účinné zavedenie účinných látok obsiahnutých v kozmetických prípravkoch do hlbších vrstiev pokožky.

 

HYDROGENIUM+ je inovatívny prístroj určený na neinvazívnu a komplexnú starostlivosť o pleť. Pozostáva z piatich technológií, ktoré umožňujú vykonávať celoročné ošetrenia prispôsobené individuálnym potrebám klienta. Účinky starostlivosti pomocou prístroja HYDROGENIUM+ ocenia ženy aj muži. Ošetrenie prístrojom HYDROGENIUM+ je založené na aktívnom vodíku, ktorý vyrába vysokokvalitný generátor. Prístroj odstraňuje z vody kyslík a nepriaznivé ióny chlóru, síry a fosforu a nasycuje ju aktívnym vodíkom a prospešnými iónmi vápnika, horčíka a draslíka. HYDROGENIUM+ umožňuje aplikovať tieto prospešné látky pod tlakom. Týmto spôsobom sa dosahuje aj účinok peelingu vonkajších vrstiev epidermy.

Aktívny vodík je najsilnejší známy antioxidant. Prístroj HYDROGENIUM+ úspešne využíva jeho biofyzikálne vlastnosti. Ako najmenší a najľahší z prvkov ľahko preniká hlboko do štruktúr pokožky, kde sa viaže s najškodlivejšími voľnými kyslíkovými radikálmi. Účinne ich neutralizuje, čím zbavuje pokožku ich škodlivých vlastností. Z tela sa potom vylučuje vo forme vody. Vďaka silným antioxidačným vlastnostiam vodíkových iónov je bezkonkurenčný v boji proti radikálnemu starnutiu pokožky. Takmer doslova „vymetá“ voľné radikály z pokožky.

Spomaľuje a dokonca brzdí proces starnutia už na bunkovej úrovni. HYDROGENIUM+ je nepochybne najlepšou voľbou pre ľudí vystavených stresu a znečisteniu životného prostredia. Zlepšuje efektívne fungovanie pokožky, čo vedie k spomaleniu procesu starnutia. Dodá pleti žiarivý a zdravý vzhľad. Aktívny vodík má navyše protizápalové vlastnosti.

HYDROGENIUM+ sa skladá zo 6 modulov:

H2 jet,

H2 peeling,

elektroporácia,

ultrazvuk

galvanické

základná oxybrázia

Umožňuje nielen použitie aktívneho vodíka, ale aj účinné zavedenie aktívnych prípravkov do pokožky. Ponúka tak možnosť komplexného prístupu k starostlivosti o pleť a maximálne využitie výdobytkov modernej kozmetológie.

 

ÚČINKY LIEČBY

svieža a žiarivá pleť,

exfoliácia odumretých epidermálnych buniek,

čistenie pórov pokožky

vyhladenie vrások,

hydratácia pokožky,

spomalenie procesu starnutia pokožky.

 

INDIKÁCIE

pleť vyžadujúca osvieženie,

pleť vyžadujúca vyhladenie,

pleť, ktorej chýba žiarivosť,

vrásky,

strata pevnosti pleti,

vaskulárna pleť,

nadprodukcia kožného mazu,

opuchy, tmavé kruhy pod očami,

príprava na estetické ošetrenie

starostlivosť o všetky typy pleti, najmä o znečistenú, ochabnutú a nedostatočne lesklú pleť vystavenú znečistenému ovzdušiu, ako aj mnohým hodinám stráveným v uzavretých klimatizovaných miestnostiach.

 

POSTUP OŠETRENIA

Vedenie rozhovoru s klientom/klientkou s cieľom vylúčiť prípadné kontraindikácie ošetrenia a informovať o priebehu ďalších krokov ošetrenia a sprievodných pocitoch.

Odlíčenie.

Masáž cca. 10 min (počas ktorej HYDROGENIUM+ pripravuje aktívny vodík na ďalší krok) – uvoľnenie klienta/klientky, príprava pokožky na ďalšie kroky ošetrenia.

Jemný peeling (vybraný podľa typu pleti) – pri silnejšie znečistenej pleti možno tento krok v prípade potreby vynechať.

H2 peeling – čistenie – vákuový peeling s použitím vodíkovej vody na dosiahnutie hladkej, sviežej a hĺbkovo vyčistenej pokožky. Odstraňuje odumreté kožné bunky a nečistoty z povrchu pokožky.

H2 jet – využitie potenciálu aktívneho vodíka – aktívny vodík účinne čistí pleť na bunkovej úrovni. Zároveň neutralizuje a redukuje voľné kyslíkové radikály zodpovedné za starnutie pleti, čím zastavuje proces starnutia.

Elektroporácia – aplikácia prípravku bohatého na antioxidanty – elektroporácia kombinuje synergický účinok elektrických impulzov a ultrazvuku. Účinné látky aplikovaného prípravku tak preniknú do pokožky s využitím celého potenciálu aplikovaného kozmetického prípravku.

Galvanický/ultrazvuk – aplikácia hydratačného prípravku – najlepšiu metódu je potrebné zvoliť individuálne, aby sa zabezpečilo preniknutie účinných látok obsiahnutých v kozmetike do pokožky. 9. Krém na záver ošetrenia – výber vhodnej kozmetiky na tvár a očné okolie.

 

Technické údaje

Objem nádrže: 1 l

Napájanie: 230 V, 50 Hz

Spotreba energie:

– Ionizácia vody: 150 W (sací výkon 800 mmhg)

– H2 peelingová hlava: 30 W

– H2 trysková hlava: 550 W

– ultrazvuk: 15 W

– displej, ovládanie a luminiscencia: 20 W

Max. spotreba energie: 2,5 litra: 720 W

Kryt: veľký – veža

Typ: B

Displej: 12-palcový farebný dotykový displej

Teplota vzduchu: 10-40oC

Relatívna vlhkosť: max. 80% pri 25oC

Vodivosť použitej vody: 350 – 900 μS/cm

Maximálna počiatočná teplota vody: 25oC

Slovník

Voľný radikál – reaktívna forma kyslíka s nespárovaným (voľným) elektrónom, ktorý mu umožňuje reagovať s „normálnymi“ molekulami (bielkovinami, lipidmi, nukleovými kyselinami), ktoré poškodzuje a následne spôsobuje ich dysfunkciu. Voľné radikály vznikajú v dôsledku prirodzených procesov v tele, ale môžu sa tvoriť rôznou rýchlosťou. Ich tvorbu podporuje nesprávna strava, fajčenie a znečistené ovzdušie.

Antioxidanty – látky, ktoré premieňajú voľné radikály na „normálne“ molekuly. Bežne sa označujú ako „lapače voľných radikálov“. Medzi všeobecne známe antioxidanty patria vitamín C, A, E a najsilnejší z nich – aktívny vodík. Aktívny vodík reaguje s voľnými kyslíkovými radikálmi a premieňa ich na molekuly vody. Tým brzdí proces starnutia pokožky už na bunkovej úrovni.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu