BodyShaper EMS: Budovanie Svalov a Redukciu Celulitídy

11000,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

BodyShaper EMS

Technológia EMS (elektrická stimulácia svalov) je inovatívne riešenie, ktoré využíva elektrické impulzy na stimuláciu svalových kontrakcií. Priamym pôsobením na svalové bunky EMS napomáha tréningu, zvyšuje svalovú silu a zlepšuje celkovú kondíciu. Je to účinný nástroj pri športe aj rehabilitácii.

✅ Oblasť ošetrenia: telo, nohy, ruky, brucho, boky

✅ Funkcia: chudnutie, spevnenie pokožky, redukcia celulitídy, omladenie pokožky, spevnenie, budovanie svalov, spaľovanie tukov

 

BodyShaper EMS je štvorhlavý prístroj EMS, ktorý vysiela vysokofrekvenčné elektromagnetické žiarenie na vyvolanie intenzívnych svalových kontrakcií, ktoré sa nedajú dosiahnuť počas typického športového tréningu, a formuje tak telo. Jedno sedenie s použitím systému BodyShaper EMS sa rovná štyrom štandardným športovým tréningom, pričom vyvoláva výrazné svalové napätie – svalové vlákna sú zhustené.

Technológia EMS používaná v systéme BodyShaper EMS zahŕňa vyvolanie tisícov intenzívnych svalových kontrakcií počas jedného sedenia, čím sa výrazne napínajú alebo zväčšujú svaly v závislosti od zvoleného tréningového programu. Okrem toho po každom tréningu BodyShaper EMS dochádza k odbúravaniu tukových buniek.

Ošetrenie tiež zvyšuje prietok krvi v tkanivách, čo je prospešné pre výživu, okysličenie, spevnenie a zlepšenie tonusu pokožky.

Prístroj BodyShaper EMS je vybavený štyrmi rôznymi ošetrovacími hlavicami. Dve z nich sú ploché hlavice určené na ošetrenie zadku a brucha a ďalšie dve sú tvarované hlavice, ktoré sa používajú na ošetrenie stehien, lýtok a paží.

Ošetrenie EMS trvá 30 minút a odporúčaná séria ošetrení zahŕňa päť až desať sedení vykonávaných jedenkrát až dvakrát týždenne. Zariadenie má certifikát CE ako kozmetické zariadenie. Panvová hlavica je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.

Počas ošetrenia sa nepoužívajú žiadne ďalšie kozmetické prípravky. Technológia EMS nielenže rozširuje svaly, ale posilňuje aj oslabené svaly a môže prispieť k lokálnej redukcii tuku prostredníctvom vysokej frekvencie svalových kontrakcií a zvýšenia teploty v ošetrovanej oblasti.

Technické špecifikácie zariadenia sú:

Výkon: 4300 W

Pulz: 300 µs

Indukcia: 0-7 Tesla

Rozmery: 45 cm x 45 cm x 110 cm

Hmotnosť: 55 kg

Ďalšie informácie

Hmotnosť 60 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BodyShaper EMS: Budovanie Svalov a Redukciu Celulitídy”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu