Beauty combo 7v1, typ B, sonoforéza, bipolárna galvanizácia, oxybrázia

3649,99 

Kozmetický prístroj 7v1 veľké telo prístroja typu L. Špecializovaná kombinácia 7v1 umožňuje okrem iného procedúry ako kavitačný peeling, bezihlovú mezoterapiu a diamantovú mikrodermabráziu.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Špecializovaná kombinácia 7v1 umožňuje ošetrenia, ako je kavitačný peeling, bezihlová mezoterapia, diamantová mikrodermabrázia, sonoforéza, bipolárna galvanizácia, ultrazvuk a oxybrázia. Kombinuje viacero funkcií a je účinný a nákladovo efektívny.

 

– 24-mesačná záruka

-bezplatná konzultácia s odborníkom

-dlhoročné skúsenosti

– odborné školenia.

 

Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ktorý vzniká pôsobením ultrazvukových vĺn na vlhkú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunky pokožky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku, čo umožňuje dôkladné čistenie pokožky.

Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a zavádza účinnú látku do pokožky prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.

Diamantová mikrodermabrázia – zahŕňa vhodnú exfoliáciu epidermy pomocou profesionálnych diamantových hlavíc vo vákuovom prostredí, pokožka sa osvieži a začne produkovať kolagén. Ošetrenie okrem iného stimuluje krvný obeh a zmierňuje jazvy.

Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku na prekonanie bariéry bunkových membrán a hlboký prienik kozmetiky a mikromasáže na stimuláciu krvného obehu a výživu pokožky. Indikuje sa najmä pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje, spevňuje pleť.

Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, ošetrenie kombinujúce modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok soli minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

Bipolárna galvanizácia – elektroterapeutické ošetrenie využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedna z najstarších účinných metód kozmetického ošetrenia. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 7v1, typ B, sonoforéza, bipolárna galvanizácia, oxybrázia”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu