Beauty combo 4v1, typ B, dermomasáž, liposukcia, oxybrázia, rádiové vlny

2999,99 

Kozmetický prístroj 4v1 veľké telo prístroja typ B. Pomocou tohto prístroja je možné vykonávať také ošetrenia, ako je použitie rádiových vĺn – má štandardné hlavice a oxybráziu.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Pomocou tohto prístroja je možné vykonávať ošetrenia, ako sú: použitie rádiových vĺn – má štandardné hlavice, oxybrázia, dermomasáž (vákuová masáž) a ultrazvuková liposukcia. Prístroj je pevne skonštruovaný, vysoko kvalitný a bezporuchový.

 

– 24-mesačná záruka,

-bezplatná konzultácia s odborníkom,

-dlhoročné skúsenosti,

– profesionálne školenie.

 

Rádiofrekvenčné vlny sa používajú v kozmetických zákrokoch vďaka pulzovaniu rádiofrekvenčných elektromagnetických vĺn, ktoré vedú k zvýšeniu teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu, čím sa súčasne regeneruje pokožka, ktorá sa podrobuje tomuto ošetreniu. Redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, ošetrenie kombinujúce modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok soli minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk, vďaka ktorému dochádza k javu kavitácie v koži. Ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vzniknutej energie sa rozkladajú mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha hladko a efektívne.

Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky, ktorá stimuluje prúdenie krvi a lymfy v cievach a zároveň ich zbavuje tukových zásob. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou, pričom táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 4v1, typ B, dermomasáž, liposukcia, oxybrázia, rádiové vlny”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu