Beauty combo 4v1, 7 palcov typ L

3249,99 

Kozmetický prístroj 4v1 veľké telo prístroja typu L. Okrem iného sa na tomto prístroji dajú vykonávať tieto činnosti: ošetrenie RF so štandardnými hlavicami a oxybrázia.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Pomocou tohto prístroja je možné vykonávať také ošetrenia, ako je použitie rádiových vĺn – má štandardné hlavice, oxybrázia, dermomasáž (vákuová masáž) a ultrazvuková liposukcia. Jeho používanie je bezproblémové, kombinuje viacero funkcií a inovatívny dizajn.

Rádiové vlny – používajú sa v kozmetických zákrokoch vďaka vysielaniu rádiofrekvenčných elektromagnetických vĺn, ktoré vedú k zvýšeniu teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii pokožky, ktorá sa podrobuje tomuto ošetreniu. Redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk, vďaka ktorému dochádza k javu kavitácie v koži. Ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vzniknutej energie sa rozkladajú mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha hladko a efektívne.

 

Prístroj má aj infračervenú hlavicu – zahrievanie dávky pred jej aplikovaním podporuje „skvapalňovanie tuku“ a hlbšie prenikanie ultrazvukových vĺn. Vďaka kombinácii týchto dvoch podnetov sú účinky ošetrenia veľmi viditeľné a ošetrenie je vynikajúcou alternatívou chirurgického zákroku.

Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, ošetrenie kombinujúce modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok soli minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky, ktorá stimuluje prúdenie krvi a lymfy v cievach a zároveň ich zbavuje tukových zásob. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou, pričom táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

 

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 4v1, 7 palcov typ L”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu