Beauty combo 15v1 , LIPOlaser, analizátor

4999,99 

Kozmetický prístroj 12v1 veľké telo prístroja typ B. Multifunkčnosť tohto profesionálneho prístroja umožňuje vykonávať ošetrenia ako kavitačný peeling, bezihlovú mezoterapiu, diamantovú mikrodermabráziu, dermomasáž a ultrazvukovú liposukciu.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Multifunkčnosť tohto profesionálneho prístroja umožňuje vykonávať také ošetrenia, ako je kavitačný peeling, bezihlová mezoterapia, diamantová mikrodermabrázia, dermomasáž, ultrazvuková liposukcia, sonoforéza, bipolárna galvanizácia, ultrazvuk, ošetrenia na báze RF (rádiových vĺn) – má štandardné hlavice, oxybrázia, je vybavený analyzátorom a lipolaserom (6 podložiek). Esteticky príjemný prístroj s úhľadnou povrchovou úpravou a moderným dizajnom sa prezentuje atraktívne a plní funkcie niekoľkých jednoduchších výrobkov, čím šetrí miesto a umožňuje mať po ruke všetko, čo potrebujete na kozmetické zákroky.

 

Navrhnite a objednajte si vlastný kozmetický prístroj, môžeme pre vás vytvoriť doplnok s ľubovoľnými funkciami, v ľubovoľných farbách, s logom vašho salónu! (Napíšte nám, aké funkcie potrebujete),

 

Výhody našich služieb:

– Záruka 24 mesiacov,

Leasing, úver, splátky na kozmetické a zdravotnícke vybavenie,

– Zákaznícky servis,

– Bezplatná konzultácia s poradcom,

– Dlhoročné skúsenosti,

– Odborné školenia.

 

 

Diamantová mikrodermabrázia – zahŕňa vhodnú exfoliáciu epidermy pomocou profesionálnych diamantových hlavíc vo vákuovom prostredí, pokožka sa osvieži a začne produkovať kolagén. Ošetrenie okrem iného stimuluje krvný obeh a zmierňuje jazvy.

 

 

Mezoterapia mikroihlami- je jednou z najobľúbenejších metód omladenia pleti. Zahŕňa vykonanie série vpichov mikroihlami a následné zavedenie účinných látok pod kožu. Priame dodanie prípravku do dermisovej vrstvy kože vedie k rýchlej regenerácii tkaniva a stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej, glykozaminoglykánov a ďalších zložiek medzibunkovej matrix. Tým sa dosahujú veľkolepé kozmetické výsledky, ktoré nie je možné dosiahnuť obyčajným krémom. Ošetrenie mezoterapiou mikroihlami umožňuje odstrániť jazvy a vrásky, redukovať stopy po akné, odstrániť hyperpigmentáciu a začervenanie. Okrem toho je pokožka, ktorá absolvuje sériu ošetrení, pružnejšia a vyživenejšia. Z tohto dôvodu je mikroihličkovanie metódou, ktorá sa používa najmä pri ošetrovaní zrelej, tenkej a suchej pleti.

 

Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk na vytvorenie javu kavitácie v pokožke. Je to ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vytvorenej energie sa rozkladajú mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha plynulo a efektívne.

 

 

Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky s cieľom stimulovať prúdenie v krvných a lymfatických cievach a zároveň sa zbaviť tukových zásob v nich obsiahnutých. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou; táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

 

 

Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku, ktorý umožňuje prekonať bariéru bunkových membrán a hlboký prienik kozmetických prípravkov, a mikromasáže stimulujúcej krvný obeh a výživu pokožky. Indikuje sa najmä pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje a spevňuje.

 

 

Oxybrázia – je kyslíkový a vodný peeling, procedúra kombinujúca modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok soli minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je absencia podráždenia po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

 

 

 

Rádiové vlny – v kozmetike sa používajú vďaka vysielaniu elektromagnetických vĺn s rádiovou frekvenciou, v dôsledku čoho spôsobujú zvýšenie teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii ošetrenej pokožky. Redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

 

 

Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ku ktorému dochádza pomocou ultrazvukových vĺn aplikovaných na vlhkú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku a umožňuje dôkladné čistenie pokožky.

 

 

Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a zavádza účinnú látku do dermis prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.

 

 

Permanentný make-up – táto funkcia prístroja si v súčasnosti získava najväčšiu popularitu. Umožňuje presné a trvalé tvarovanie kontúr tváre, zvýrazňuje črty, vďaka nastaveniu hĺbky aplikácie farby môžeme presne zvoliť parametre, práca je stabilná, rukoväť je ergonomicky tvarovaná.

 

 

Žehlička na tvár – jednoduché a neinvazívne ošetrenie na zlepšenie oválu tváre, posilňuje svaly, vďaka čomu je tvár napnutá, pevná. Vyrovnáva tón pleti a redukuje modriny pod očami.

 

 

Lipo Laser – prístroj podporujúci modelovanie siluety, bojujúci proti celulitíde a nadbytočnému tukovému tkanivu. Vyžaruje svetlo s dĺžkou 650 nm, ktoré preniká do hlbších vrstiev pokožky. Pôsobí len na tukové bunky, pričom nepoškodzuje okolité tkanivá. Ošetrenie laserom Hebe Lipo je preto bezpečné, ako aj veľmi príjemné pre klienta a ľahko sa vykonáva. Ponúka alternatívu k invazívnym chirurgickým zákrokom.

 

 

 

ANALYZÁTOR

Analyzátor nám umožňuje rýchlo a efektívne určiť úroveň hydratácie pokožky tváre, čo nám okrem posúdenia na základe našich skúseností dáva možnosť objektívne posúdiť a rýchlo porovnať hydratáciu v rôznych častiach tela. Ide o prístroj, ktorý využíva technológiu bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA), čo je neinvazívna metóda, ktorá však zakaždým poskytuje presné merania na monitorovanie hydratácie pleti a na prispôsobenie vhodných ošetrení a kozmetických prípravkov potrebám pleti.

 

 

Bipolárna galvanizácia – elektroterapeutické ošetrenie využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedno z najstarších účinných kozmetických ošetrení. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.

– odborné školenie,

– služby a cestovanie za klientom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 15v1 , LIPOlaser, analizátor”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu