Beauty combo 12v1, 7 palcov, typ L, liposukcia, analyzátor

6199,99 

Kozmetické prístroj 12v1 veľké telo prístroja typu L. Medzi mnohé funkcie tohto profesionálneho prístroja patria: kavitačný peeling, mezoterapia bez ihiel, diamantová mikrodermabrázia, dermomasáž a ultrazvuková liposukcia.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Toto multifunkčné zariadenie je ideálne na:

oxybráziu, je vybavený analyzátorom a lipolaserom (6 vankúšikov), je vhodný na kavitačný peeling, bezihlovú mezoterapiu, diamantovú mikrodermabráziu, dermomasáž (vákuovú masáž), ultrazvukovú liposukciu, sonoforézu, bipolárnu galvanizáciu, ultrazvuk, ošetrenie na báze RF (rádiových vĺn). Vďaka širokej škále funkcií nahrádza mnoho iných prístrojov a spája všetko potrebné v jednom robustnom výrobku.

Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ktorý vzniká pôsobením ultrazvukových vĺn na vlhkú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunky pokožky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku a umožňuje dôkladné čistenie pokožky.

 

Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a zavádza účinnú látku do dermis prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.

 

Diamantová mikrodermabrázia – spočíva v adekvátnej exfoliácii epidermy profesionálnymi diamantovými hlavicami vo vákuovom prostredí, pokožka sa osvieži a začne produkovať kolagén. Ošetrenie okrem iného stimuluje krvný obeh a zmierňuje jazvy.

 

Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky, ktorá stimuluje prúdenie v krvných a lymfatických cievach, pričom sa zbavuje tukových zásob v nich obsiahnutých. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou, táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

 

Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk, vďaka ktorému dochádza v pokožke k javu kavitácie. Je to ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vzniknutej energie sa rozkladajú mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha plynulo a efektívne.

 

Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku, ktorý umožňuje prekonať bariéru bunkových membrán a hlboko preniknúť do kozmetiky, a mikromasáže, ktorá stimuluje krvný obeh a vyživuje pokožku. Zvlášť je indikovaná pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje a spevňuje.

 

Rádiové vlny – používajú sa v kozmetike vďaka vysielaniu elektromagnetických vĺn s rádiovou frekvenciou, v dôsledku čoho spôsobujú zvýšenie teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii ošetrenej pokožky. Redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

 

Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, postup kombinujúci modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapiek fyziologického roztoku minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

 

Analyzátor – Pomáha rýchlo a efektívne určiť úroveň hydratácie pokožky na tvári, čo okrem posúdenia na základe našich skúseností poskytuje ďalšiu možnosť objektívneho posúdenia a rýchleho porovnania hydratácie v rôznych častiach tela. Ide o prístroj, ktorý využíva technológiu bioelektrickej impedančnej analýzy (BIA), ktorá je neinvazívnou metódou, ale zakaždým poskytuje presné merania, aby bolo možné monitorovať hydratáciu pokožky a prispôsobiť vhodné ošetrenia a kozmetiku potrebám pleti.

 

Lipo Laser – je zariadenie, ktoré pomáha pri formovaní postavy, bojuje proti celulitíde a nadbytočnému tukovému tkanivu. Vyžaruje svetlo s dĺžkou 650 nm, ktoré preniká do hlbších vrstiev pokožky. Pôsobí len na tukové bunky, pričom nepoškodzuje okolité tkanivá. Ošetrenie laserom Hebe Lipo je preto bezpečné, pre klienta veľmi príjemné a ľahko sa vykonáva. Ponúka alternatívu k invazívnym chirurgickým zákrokom.

 

Bipolárna galvanizácia – elektroterapeutické ošetrenie využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedno z najstarších účinných kozmetických ošetrení. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 12v1, 7 palcov, typ L, liposukcia, analyzátor”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu