Beauty combo 12 modulov – Oxybrasion – Peeling

3999,00 

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Kozmetická kombinácia 12 modulov Oxybrasion Peeling

Kozmetický prístroj 12 v 1. Multifunkčnosť tohto profesionálneho prístroja umožňuje okrem iného vykonávať také ošetrenia, ako je kavitačný peeling, sonoforéza, bezihlová mezoterapia, mikroihlová mezoterapia, ultrazvuk, galvanizácia, diamantová mikrodermabrázia, dermomasáž, ultrazvuková liposukcia, infračervené žiarenie, RF, oxybrázia. Esteticky vyrobené, starostlivo dokončené zariadenie s moderným dizajnom vyzerá atraktívne a plní funkcie niekoľkých jednoduchších výrobkov, čím šetrí miesto a umožňuje mať po ruke všetko, čo potrebujete na kozmetické ošetrenia.

Navrhnite a objednajte si vlastný kozmetický kombi prístroj, môžeme pre vás vytvoriť kombi prístroj s akoukoľvek funkciou, v akejkoľvek farbe, s logom vašej ordinácie! (Napíšte nám, aké funkcie potrebujete),

KOMBINÁCIA POZOSTÁVA Z 12 MODULOV:

 • Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ktorý vzniká pôsobením ultrazvukových vĺn na vlhkú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku a umožňuje dôkladné čistenie pokožky.
 • Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku, ktorý umožňuje prekonať bariéru bunkových membrán a hlboký prienik kozmetických prípravkov, a mikromasáže stimulujúcej krvný obeh a výživu pokožky. Indikuje sa najmä pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje, spevňuje.

  Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a spôsobuje zavedenie účinnej látky do dermis prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.

 • Mikroihličková mezoterapia – je jednou z najobľúbenejších metód omladenia pleti. Zahŕňa vykonanie série vpichov mikroihlami a následné zavedenie účinných látok pod kožu. Priame dodanie prípravku do dermisovej vrstvy kože spôsobuje okamžitú regeneráciu tkanív a stimuluje tvorbu kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej, glykozaminoglykánov a ďalších zložiek medzibunkovej matrice. Tým sa dosahujú veľkolepé kozmetické výsledky, ktoré nie je možné dosiahnuť obyčajným krémom. Ošetrenie mezoterapiou mikroihlami umožňuje odstrániť jazvy a vrásky, redukovať stopy po akné, odstrániť hyperpigmentáciu a začervenanie. Okrem toho je pokožka, ktorá absolvuje sériu ošetrení, pružnejšia a vyživenejšia. Z tohto dôvodu sú mikropunktúry metódou používanou najmä pri ošetrení zrelej, tenkej a suchej pleti.

Ultrazvuk

 • Galvanizácia – elektroliečebné ošetrenie využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedna z najstarších účinných metód kozmetického ošetrenia. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.
 • Diamantová mikrodermabrázia – spočíva v správnej exfoliácii epidermy profesionálnymi diamantovými hlavicami vo vákuovom prostredí, pokožka sa osvieži a začne produkovať kolagén. Ošetrenie okrem iného stimuluje krvný obeh a vyhladzuje jazvy.
 • Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky, ktorá stimuluje prúdenie v krvných a lymfatických cievach, pričom sa zbavuje tukových zásob v nich obsiahnutých. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou, táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

  Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk, vďaka ktorému dochádza v pokožke k javu kavitácie. Ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vzniknutej energie sa štiepia mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha hladko a efektívne.

Infračervené žiarenie

 • RF – sa využívajú v kozmetických aplikáciách vďaka vyžarovaniu rádiofrekvenčných elektromagnetických vĺn, čo vedie k zvýšeniu teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii pokožky, ktorá sa podrobuje tomuto ošetreniu. Redukuje vrásky a odstraňuje cenu pod očami.
 • Oxybrázia – je kyslíkovo-vodný peeling, postup kombinujúci modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok fyziologického roztoku minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je, že nespôsobuje podráždenie po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.
grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu