Beauty combo 10v1, typ B (+laserový biostimulátor), diamantová mikrodermabrázia, rádiové vlny

4199,99 

Kozmetický prístroj 10v1 veľké telo prístroja typu L. Kombinátor vykonáva ošetrenia, ako je kavitačný peeling, bezihlová mezoterapia, diamantová mikrodermabrázia, oxybrázia a sonoforéza.

grenkee

Splátkovy predaj 0% akontácia

Pre tento produkt ponúkame možnosť splátkového predaja cez splátkovú spoločnosť GRENKE už aj s 0% akontáciou. Viac informácií


Popis

Prístroj vykonáva ošetrenia ako kavitačný peeling, bezihlovú mezoterapiu, diamantovú mikrodermabráziu, dermomasáž, ultrazvukovú liposukciu, sonoforézu, bipolárnu galvanizáciu, ultrazvuk, ošetrenia na báze RF (rádiových vĺn) – hlavice s biostimulačným laserom a oxybráziu. Prístroj je pevne skonštruovaný, ergonomicky navrhnutý tak, aby sa všetky jeho funkcie dali ľahko používať.

 

– 24 mesačná záruka

-bezplatná konzultácia s odborníkom

-dlhoročné skúsenosti

– profesionálne školenie

 

Kavitačný peeling – kavitácia je jav, ktorý vzniká pôsobením ultrazvukových vĺn na vlhkú pokožku. Vplyvom prebiehajúcich procesov sa odstraňujú zrohovatené epidermálne bunky pokožky. Prístroj je určený na nepretržitú prevádzku a umožňuje dôkladné čistenie pokožky.

 

Bezihlová mezoterapia – je obľúbenou alternatívou k ihlovej mezoterapii a zavádza účinnú látku do dermis prostredníctvom elektroporácie. Toto ošetrenie zaručuje okysličenie pokožky, omladenie, modelovanie kontúr tváre a vyrovnanie tónu pleti.

 

Ultrazvuková liposukcia – využíva nízkofrekvenčný ultrazvuk na vytvorenie fenoménu kavitácie v pokožke. Ideálna metóda na zbavenie sa nepotrebného tukového tkaniva z citlivých častí tela. V dôsledku vytvorenej energie sa rozkladajú mastné kyseliny a vzniknuté produkty sa po presune do pečene menia na zdroj energie pre telo. Modelovanie tela prebieha plynulo a efektívne.

 

Dermomasáž – ide o alternatívu k tradičnej ručnej masáži pokožky s cieľom stimulovať prúdenie v krvných a lymfatických cievach a zároveň sa zbaviť tukových zásob v nich obsiahnutých. Využíva fenomén podtlaku v kombinácii s masážou; táto kombinácia zaručuje redukciu celulitídy, strií, výživu a spevnenie pokožky.

 

Sonoforéza – spája výhody použitia ultrazvuku, ktorý umožňuje prekonať bariéru bunkových membrán a hlboký prienik kozmetických prípravkov, a mikromasáže stimulujúcej krvný obeh a výživu pokožky. Indikuje sa najmä pri akné, seborei, celulitíde, vráskach, tukových usadeninách. Rozjasňuje, vyživuje a spevňuje.

 

Oxybrázia – je kyslíkový a vodný peeling, procedúra kombinujúca modernú technológiu dvoch súčasne používaných zložiek – vzduchu a kvapôčok soli minimálnej veľkosti. Najväčšou výhodou je absencia podráždenia po ošetrení. Okysličuje, exfoliuje a hydratuje pokožku. odporúča sa najmä ľuďom s cievnou, citlivou alebo aknóznou pleťou.

 

Rádiové vlny – v kozmetike sa používajú vďaka vysielaniu elektromagnetických vĺn s rádiovou frekvenciou, v dôsledku čoho spôsobujú zvýšenie teploty. Za týchto okolností sa stimulujú fibroblasty a dochádza k tvorbe kolagénu a regenerácii ošetrenej pokožky. Redukuje vrásky a odstraňuje tmavé kruhy pod očami.

 

Diamantová mikrodermabrázia – spočíva v primeranej exfoliácii epidermy profesionálnymi diamantovými hlavicami vo vákuovom prostredí, pokožka sa osvieži a začne produkovať kolagén. Ošetrenie okrem iného stimuluje krvný obeh a zmierňuje jazvy.

 

Bipolárna galvanizácia– elektroterapeutické ošetrenie využíva jednosmerný prúd, dve elektródy – aktívnu a pasívnu rovnakej veľkosti, je to jedna z najstarších účinných metód kozmetického ošetrenia. Odporúča sa pri rosacei, rozšírených póroch, rozšírených cievach atď.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Beauty combo 10v1, typ B (+laserový biostimulátor), diamantová mikrodermabrázia, rádiové vlny”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu