Ampulky zvlhčujúce a vyživujúce kolagén + kyselina hyalurónová 2v1

5,00 

Popis

Syis Professional

 • Hydratačné a vyživujúce ampulky s kolagénom a kyselinou hyalurónovou 3 ml:Obsahujú tiež kolagén a kyselinu hyalurónovú, ktoré vyživujú a hydratujú pokožku.

  Zloženie obsahuje hydrolyzované mliečne proteíny, ktorých účinok je porovnateľný s prírodným hydratačným faktorom (NMF), vďaka čomu má silný protivráskový, liftingový a hydratačný účinok.

  Jedným zo základných prvkov, ktoré nám umožnia udržať stav zdravej pokožky, je zabezpečenie neporušenej štruktúry epidermy (vonkajšej vrstvy pokožky). Zložky, ktoré sú za to zodpovedné, sú takzvané prirodzené hydratačné faktory (NMF) alebo také látky, ktoré napodobňujú štruktúru a funkciu zdravej pokožky.

  Prvou bariérou, ktorá chráni našu pokožku pred stratou vody, je hydrolipidový plášť. Ide o kombináciu vody a tukov, ktorá chráni pokožku pred baktériami (tvoria ju aj zrohovatené bunky vznikajúce počas procesu exfoliácie a látky vznikajúce pri keratinizácii). Správne fungovanie tohto štítu je možné len pri dostatočnej hydratácii.

  Prírodný hydratačný faktor sa tvorí počas procesu keratinizácie pokožky, vylučovania kožného mazu mazovými žľazami a počas potenia. Jeho schopnosť viazať a zadržiavať vodu v zrohovatenej vrstve pokožky pomáha zabezpečovať správnu hydratáciu pokožky, a tým jej dodáva zdravý a svieži vzhľad. Keď je tento faktor príliš nízky, pokožka je drsná, ochabnutá a oveľa rýchlejšie sa na nej tvoria vrásky.

  Použitie hydratačných a vyživujúcich ampuliek po ošetrení mezoterapiou mikroihlami dodáva pokožke správne živiny, ktoré pôsobia ako prirodzený hydratačný faktor.

  Výrobok má silné účinky:

  – proti vráskam,

  – lifting,

  – hydratácia.

  Zloženie: Glycerín, propylénglykol, rozpustný kolagén, hydrolyzovaný mliečny proteín, pantenol, polysorbát 80, hyaluronát sodný, DMDM hydantoín, fenoxyetanol, metylparabén, propylparabén, etylparabén, butylparabén, izobutylparabén, trietanolamín, parfum, benzylsalicylát, lyral, lilial, alfa-izometylionón.

  Výrobok je vynikajúcim kozmetickým prípravkom na akékoľvek ošetrenie v kozmetickom salóne (ultrazvuk, sonoforéza, bezihlová mezoterapia, mikroihličkovanie) a na domácu starostlivosť. Odporúča sa najmä pri ošetreniach derma-rollerom.

  Návod na použitie:

  Bezprostredne po ošetrení derma-rollerom (alebo počas neho) naneste obsah ampulky na pokožku a nechajte vstrebať.

  Sada obsahuje: 1x ampulka

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu