Ampulky vitamín C, kmeňové bunky, oxid kremičitý 3v1

7,00 

Popis

Tegoder

Koncentrovaný kokteil s vitamínom C, kmeňovými bunkami a oxidom kremičitým VITA C KONCENTRÁT 2ml

Na bezihlovú mezoterapiu, mikroihlovú terapiu, kyslíkovú terapiu a manuálnu aplikáciu.

Kokteil na pleť tváre so stabilizovaným vitamínom C, rastlinnými kmeňovými bunkami a organickým oxidom kremičitým je inovatívnou kombináciou zložiek v jednom prípravku.

Kozmetické zloženie

Stabilná forma vitamínu C najnovšej generácie (kyselina 3-O-etyl askorbová)

Rastlinné kmeňové bunky (Centella asiatica, Malus domestica)

Organický oxid kremičitý (metylsilanolmannuronát)

1×2 ml

Kozmetické zloženie:

Stabilná forma vitamínu C najnovšej generácie (kyselina 3-O-etyl askorbová) – zjednocuje tón pleti a rozjasňuje pleť, redukuje melanogenézu vďaka svojim silným antioxidačným vlastnostiam, má jemný exfoliačný účinok, pretože má mierne kyslé pH, čo prispieva k omladeniu kožných buniek, sviežemu a zdravému vzhľadu pleti. Vitamín C je potrebný na uvoľňovanie rastových faktorov fibroblastov, ktoré sú zodpovedné za tvorbu nového kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej atď. v pokožke. Forma vitamínu C, ktorá sa nachádza v kozmetickom prípravku, je veľmi stabilná za rôznych podmienok vrátane prítomnosti vody a je odolná voči svetlu a teplote. Dokonca ľahko preniká do dermy. Vynikajúca pre citlivú pokožku.

Rastlinné kmeňové bunky (Centella asiatica, Malus domestica) – zapuzdrená zložka, ktorá zaručuje prienik do najhlbších vrstiev pokožky. V súčasnosti je možné biotechnologicky vyrábať rastlinné kmeňové bunky získané z Centella asiatica alebo jabĺk bohaté na epigenetické faktory. Rozmanité rastlinné kmeňové bunky sa svojou štruktúrou podobajú bunkám prítomným v ľudskej pokožke, pokiaľ ide o dĺžku života buniek, spôsob delenia a nepretržitú samoobnovu v procese revitalizácie. Komplex rastlinných kmeňových buniek obsahuje metabolity asiatikozid, madekazid, kyselinu asiatovú a madekazovú a aminokyseliny alanín a prolín. Chránia a regenerujú kožné tkanivá.

Organický oxid kremičitý (metylsilanolmannuronát) – biologicky dostupná forma, ktorá zohráva dôležitú úlohu pri udržiavaní správneho stavu spojivového tkaniva. Obnovuje výmenu energetického potenciálu prebiehajúcu na úrovni bunkových membrán, znásobuje množstvo kolagénu, elastínu, kyseliny hyalurónovej a proteoglykánov a má významný vplyv na rekonštrukciu štruktúry pokožky: Zlepšuje tak proces zhrubnutia pokožky, spomaľuje stratu pružnosti a pevnosti a zabraňuje tvorbe vrások.

Indikácie na ošetrenie

Vita C Intensive Concentrate sa odporúča pre všetky typy pleti od 30 rokov na zabezpečenie vitality, prirodzeného vzhľadu, jemnosti a hladkosti pleti, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu a znečisteniu životného prostredia. Môže sa používať pri ošetrení sivej pleti, pleti fajčiarov, pri zmenách farby, rozšírených kapilárach, tiež pri ošetrení mikroihličkovou mezoterapiou pomocou prístroja Dermapen alebo pomocou prístrojov, ktoré uľahčujú prenikanie prípravku do najhlbších vrstiev pokožky. Kokteil sa odporúča na omladzujúce, bieliace ošetrenia, mastnú a hypoxickú pleť a možno ho miešať s inými koncentrátmi z radu TDC Clinik.

Návod na použitie:

Pred použitím ampulku pretrepte, priložený otvárač položte na ampulku a jemne odlomte vrchnú časť ampulky. Potom nalejte primerané množstvo prípravku na dlaň a jemne vmasírujte do vyčistenej pokožky tváre, krku a dekoltu, kým sa úplne nevstrebe.

Pri profesionálnom ošetrení sa výrobok aplikuje na vyčistenú pleť v kombinácii s inými kokteilmi alebo samostatne. Pri ošetreniach kozmetickými prístrojmi sa kokteil môže aplikovať na pleť počas ošetrenia alebo po ňom, v závislosti od použitého prístroja. Pri domácej starostlivosti by sa mal výrobok aplikovať na vyčistenú pleť denne, najlepšie večer. Počas dňa sa odporúča používať krém s vhodným ochranným krémom proti slnečnému žiareniu.

Na preventívne ošetrenie odporúčame používať jednu ampulku denne, dva mesiace pred začiatkom leta.

grenkee

Financovanie pre podnikateľov, organizácie, obce a ostatné IČO subjekty

Pre spoločnosť, ktorá si chce udržať krok s konkurenciou a špičkovú úroveň technológie, sú investície nevyhnutné, čo však nemusí bezpodmienečne zaťažovať kapitál spoločnosti. Vďaka jednoduchým podmienkam a nízkym splátkam má práve GRENKE pre vás to správne riešenie – financovanie techniky formou leasingu.

 • V rozsahu od 500 € - 500.000 € bez DPH
 • akontácia od 0 %
 • variabilná dĺžka trvania: 6, 9, 12, 24, 36, 48, 60 alebo 72 mesiacov
 • financovanie aj pre podnikateľov s krátkou existenciou – minimálne 1 rok
 • zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške (pôsobí priaznivo na peňažný tok firmy)
 • nemenné splátky počas celej doby financovania

Výhody leasingu

 • umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov
 • šetrí tým Vaše likvidné prostriedky, ktoré možno použiť na rozvoj hlavnej podnikateľskej činnosti
 • vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie a rýchlejšie, ako vybavenie úveru
 • zariadenie zarába v priebehu splácania na pokrytie svojej obstarávacej ceny
 • vďaka leasingu môžete investovať v oveľa väčšom rozsahu a tým si zabezpečiť konkurenčnú výhodu